Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie mogę zainstalować Renegade !!!
#1
Ok, próbuję go zainstalować, wchodzę do setupu i parę minut później pojawia się okienko z napisem "brak pliku renegade ini" lub nie można go załadować.
Reply
#2
1. To jest forum oszukiwania, napisałem "ogólne zasady", ale myślę, że zostały usunięte, więc nie byłeś w stanie ich przeczytać. 2. Mój najlepszy przypuszczam, że dla ciebie człowiek byłby programem no-cd game.exe. Miałem problem podobny do twojego i to naprawiło to dla mnie. (Cyberpunk, jeśli jest to uważane za warez możesz edytować mój post, bo nie jestem pewien, czy to jest, wiem, że ty i kapitan rozmawialiście o tym chwilę z powrotem .... sry, jeśli to jest)
Reply
#3
Ohhh ... i jak sprawić, żeby n00bie coś innego?
Reply
#4
Renegade został zaktualizowany i czy ściągasz go legalnie z dysku CD i klucza, czy może, jeśli wcześniej go zdegradowałeś i odinstalowałeś go, może nie rozpoznaje się go, jeśli masz Directwood Directroy, usuń go i pobierz łatę renegata i przywróć. k.
Reply
#5
Zero, technicznie rzecz biorąc, jest to coś, czego Uc nie dotyka, ale mogę zrozumieć, co próbujesz zrobić, bez wielkiej wagi. Najpierw ściągnąłeś lub kupiłeś renegade mate? Bo jeśli to był DL, to nie możemy ci pomóc. Jeśli go pobrałeś, będziemy wiedzieć, więc nie przejmuj się, jeśli masz. Jeśli kupiłeś grę, czy konfiguracja zakończyła instalację, zanim się zawiesi? A może podczas konfiguracji?
Reply
#6
Omg Cougar, ty i ja będziemy rozmawiać, kiedy wrócimy do domu. zerowa tolerancja jest słuszna to jest forum oszukiwania, a nie forum "OMG my renegade install is not working". *zablokowany*
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)