Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H1Z1 HWID Ban?
#1
Cześć,     Kilka dni temu zostałem zbanowany z H1Z1 z powiadomieniem na e-mailu, że byłem "Oszustem". Kontaktuję się z pomocą techniczną, ponieważ nie używam żadnego oprogramowania, gdy grałem na tym koncie, zakazywali mi czegoś takiego jak 200 dni temu, zostałem zbanowany w H1Z1 na moim starym akcie i obawiam się, że teraz gram w H1Z1, żeby nie dostać mojego głównego konto zablokowane. Czy to może być HWID Ban? - Moje konto 12-to zostało zbanowane i niezablokowane, więc "Can" może być HWID Ban, jak mogę sprawdzić, czy to HWID Ban?   Przepraszam, jeśli nie możesz tego przeczytać. : v
Reply
#2
Zacytować: Napisał Urek00 Cześć, Kilka dni temu zostałem zbanowany z H1Z1 z powiadomieniem na e-mailu, że byłem "Oszustem". Kontaktuję się z pomocą techniczną, ponieważ nie używam żadnego oprogramowania, gdy grałem na tym koncie, zakazywali mi czegoś takiego jak 200 dni temu, zostałem zbanowany w H1Z1 na moim starym akcie i obawiam się, że teraz gram w H1Z1, żeby nie dostać mojego głównego konto zablokowane. Czy to może być HWID Ban? - Moje konto 12-to zostało zbanowane i niezablokowane, więc "Can" może być HWID Ban, jak mogę sprawdzić, czy to HWID Ban? Przepraszam, jeśli nie możesz tego przeczytać. : v Zrób nowe acc i sprawdź, czy możesz grać?
Reply
#3
Zaczynam grać 3 godziny temu, wciąż nie jestem zbanowany.
Reply
#4
Zacytować: Napisał Urek00 Zaczynam grać 3 godziny temu, wciąż nie jestem zbanowany. Więc najprawdopodobniej nie jesteś hwid zablokowany.
Reply
#5
Gram w 10 meczach solo + 2 zwycięstwa i 10 meczów duetu i wciąż bez bana po 2 dniach.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)