Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kicklog
#11
Przepraszam, ale czy możesz mi wytłumaczyć, co to jest haczyk?
Reply
#12
Jeśli chcesz przechwycić jakieś wydarzenie, zanim dotrze do aplikacji, masz możliwość z hakami.
Reply
#13
A co z nowym hackem anty-pb, jaki mamy? Użyłeś tego? Wypróbuj go i użyj haka anty-pb. Odtworzę teraz i zobaczę, czy został wykryty. Nie po to, aby wyjść z tematu lub cokolwiek innego, ale wcześniej miałem już zakazane konta, a teraz nawet kiedy zakładam nowe konto, wysyłam mnie do Leavenworth albo kopie lub rozłączam. Moje konto jest czyste! Więc o co chodzi?
Reply
#14
Przykro mi, ale mamy powiązane konta ... nie jestem pewien, dlaczego, ale anty cheaters wydają się myśleć, że wszystkie konta należące do ciebie są oszukiwanie kont. zrób nowy e-mail i zarejestruj się z tym
Reply
#15
Zacytować: Napisał pierwotnie outofideas52 Przykro mi, ale mamy powiązane konta ... nie jestem pewien, dlaczego, ale anty cheaters wydają się myśleć, że wszystkie konta należące do ciebie są oszukiwanie kont. zrób nowy e-mail i zarejestruj się z tym Jak się masz tego pewny?
Reply
#16
To bardzo dobra teoria, jeśli użyjesz tej samej poczty do stworzenia 2 kont jedno oszustwo drugi legit ktoś, kto chce sprawdzić, może zobaczyć twoje pierwsze konto oszustwo
Reply
#17
Zacytować: Napisał Systat To bardzo dobra teoria, jeśli użyjesz tej samej poczty do stworzenia 2 kont jedno oszustwo drugi legit ktoś, kto chce sprawdzić, może zobaczyć twoje pierwsze konto oszustwo Więc jeśli utworzę nowe konto z czystym e-mailem, wszystko będzie w porządku?
Reply
#18
Nie, ponieważ widzą twój adres IP i Mac, więc jeśli adres IP / Mac jest taki sam jak starego konta, to znają tego samego użytkownika. Po prostu wyszukaj w google dla smac 1.1 i użyj go, aby zmienić adres mac (jeśli zmienisz adres mac, to twoje IP również się zmieni) Nie jestem pewien, ale myślę, że smac 1.1 jest darmowy, są też inne wersje, ale trzeba za nie zapłacić.
Reply
#19
Nie mogę używać Smaca, ponieważ kiedy wciskam adres MAC zmiany lub cokolwiek innego, muszę wyłączyć lub włączyć porty lub coś w tym stylu.
Reply
#20
Naprawdę dobry, darmowy i łatwy w użyciu zmieniacz id jest tutaj http://www.codeproject.com/tools/MacIdChanger.asp Ja też go używam, gdy niektórzy administratorzy mają mnie na macbanie na swoim serwerze.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)