Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile czasu?
#1
Jak myślisz, ile czasu zajmie mi nauczenie się hackowania obiektów.ddb? Wszystko, co naprawdę zrobiłem, to niektóre rzeczy z Tsearch i Hex Worshop w niektórych grach (nie renegat). Poza tym, gdziekolwiek mogę znaleźć samouczek?
Reply
#2
rofl Tworzenie pliku objects.ddb nie wymaga umiejętności holenderskich ... nie ma odorów ... dlaczego nawet je utworzyć? Mój Damage Mod zawiera wszystko, co można zmodyfikować za pomocą pliku objects.ddb ... inne wydanie nie wywarłoby wielkiego wrażenia na publiczności.
Reply
#3
lol BTW twoim modem hassage jest DA BOMB dziękuję za dołączenie do UC
Reply
#4
Wiem, że twój hack jest niesamowity (to wszystko, czego używam oprócz teraz c0ldblooded) Chciałbym się tylko tego nauczyć. Poza tym chciałbym zrobić coś niestandardowego dla zabawy (po twoim i rozjemcy 2, nie sądzę, że pozostało wiele do zrobienia, co zaimponowałoby wielu ludziom).
Reply
#5
Na złe moje konto Haxxor Cyberpunk został zbanowany, ponieważ nie przeczytałem rulez o nie dzieleniu się serią Gens, Crack ...
Reply
#6
fajnie jest zrobić mod, a potem hostować serwer. Zrobiłem 30-sekundowy mod, który miał nieograniczoną amunicję, wyższy skok i chodziłeś 10 razy szybciej. w rzeczywistości było to trochę zabawne. większość osób, które się dołączyły, wolało te rekordy. 1 osoba była na tyle głupia, że 2 z nich wyparło 1/2 ppl, wprowadzając 30 dział.
Reply
#7
Ugh ... Nienawidzę tego, kiedy hostuję serwer, a ludzie wciąż robią szybkie bomby atomowe: S dlatego, że chciałem tworzyć własne mody, to wynosić takie rzeczy, ale trzymać rzeczy, które lubię. Btw, znalazłem to przez Timewiz i zrzuty ekranu według ciebie, więc myślę, że mam to teraz. Poza tematem: Ponadto sn1pa2 to Twoja nazwa WOL sn1pa1? Myślę, że widziałem twój serwer dziś rano, jeśli jest: P
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)