Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy SMAC
#1
Zostałem zbanowany z serwera za oszukiwanie (n00bstories). Użyłem SMAC do podrabiania mojego IP. Zrobiłem to z powodzeniem i próbowałem dołączyć ponownie pod nowym pseudonimem. Ale nadal twierdziło, że uzyskał adres IP pod moim pseudonimem i ponownie zostałem zbanowany. SMAC ma podszywać twój adres IP i daje ci całkiem nową tożsamość. Ale jeśli tak jest, dlaczego wciąż mogą mnie wykryć? Co ja robię źle? Czy to ma coś wspólnego z serwerem?
Reply
#2
Zacytować: Napisał pierwotnie Death_Plague Zostałem zbanowany z serwera za oszukiwanie (n00bstories). Użyłem SMAC do podrabiania mojego IP. Zrobiłem to z powodzeniem i próbowałem dołączyć ponownie pod nowym pseudonimem. Ale nadal twierdziło, że uzyskał adres IP pod moim pseudonimem i ponownie zostałem zbanowany. SMAC ma podszywać twój adres IP i daje ci całkiem nową tożsamość. Ale jeśli tak jest, dlaczego wciąż mogą mnie wykryć? Co ja robię źle? Czy to ma coś wspólnego z serwerem? SMAC podszywa się pod twój adres mac, nie twój adres IP. Możesz podszyć swój mac i nadal mieć ten sam adres IP. Zapisz swój adres IP i spróbuj ponownie, aby sprawdzić, czy się zmieni.
Reply
#3
kiedy idziesz, aby wyłączyć swój internet ... całkowicie odłączyć internet z Internetu na około 1 minutę lub soo .... następnie spróbuj ponownie, jeśli to dosnt praca myślę, że można po prostu połączyć się za pośrednictwem proxy ... polecam proxy, ale po prostu google to ... mam nadzieję, że pomogłem: - \
Reply
#4
SMAC nie może działać (ani żaden inny MAC Spoofer) z następujących powodów: - Jesteś w sieci (np. Za pomocą routera). - Twój dostawca Internetu nie zezwala na zmiany MAC / IP. Przede wszystkim dlatego, że używasz routera lub innego podobnego urządzenia. Odbiera on Internet i udostępnia go użytkownikom sieci, po prostu podszywasz się pod sieć, więc jeśli chcesz podszyć swój MAC / IP, musisz zrobić to na routerze. Druga rzecz bardzo się tłumaczy. Jeśli te 2 rzeczy nie są spełnione, wykonaj następujące czynności. 1. Zmień swój IP przez SMAC. 2. Uruchom ponownie komputer. 3. Sprawdź, czy twoje WAN IP naprawdę się zmieniło (http://www.whatismyip.com/). 4. Jeśli tak, przejdź do C & C Renegade, zarejestruj nowy pseudonim i zacznij go używać.
Reply
#5
Zacytować: Napisał Ins4n3 SMAC podszywa się pod twój adres mac, nie twój adres IP. Możesz podszyć swój mac i nadal mieć ten sam adres IP. Zapisz swój adres IP i spróbuj ponownie, aby sprawdzić, czy się zmieni. Tak, mój adres IP się zmienił. Ostatnia cyfra mojego adresu IP zmieniła się z 3 na 4. Ale to jeszcze bardziej dezorientuje. Chodzi mi o to, że nie powinni mnie w ogóle wykryć. Jeśli nie mogą zobaczyć fałszywego adresu IP, nie wiem, co robią.
Reply
#6
rofl. Tak, mam router. Czy możesz mi powiedzieć, jak mogę zmienić mój adres IP na routerze?
Reply
#7
Zacytować: Napisał Ins4n3 SMAC podszywa się pod twój adres mac, nie twój adres IP. Możesz podszyć swój mac i nadal mieć ten sam adres IP. Zapisz swój adres IP i spróbuj ponownie, aby sprawdzić, czy się zmieni. Po zmianie adresu MAC adres IP zostanie automatycznie zmieniony. Mogę Cię zapewnić w 100% (chyba, że spełnią się warunki określone w moich poprzednich wypowiedziach). Pokażę ci poniżej. Zrzut ekranu nr 1: Przed parodiami Zrzut ekranu nr 2: Po sfałszowaniu Zacytować: Napisał gpalm636 kiedy idziesz, aby wyłączyć swój internet ... całkowicie odłączyć internet z Internetu na około 1 minutę lub soo .... następnie spróbuj ponownie, jeśli to dosnt praca myślę, że można po prostu połączyć się za pośrednictwem proxy ... polecam proxy, ale po prostu google to ... mam nadzieję, że pomogłem: - \ Działa to tylko wtedy, gdy masz dynamiczny adres IP, a C & C Renegade nie obsługuje proxy. * Na zrzutach ekranu podszywałem się pod mój IP sieci; gdybym był komputerem, który odbierał Internet, a ja bym to zrobił, mój WAN IP (Internet IP) by się zmienił. Mogę to potwierdzić, ponieważ większość osób, które przyszły do mnie po pomoc w tym programie, z powodzeniem zmieniła tam WAN IP.
Reply
#8
Zacytować: Napisał pierwotnie Death_Plague rofl. Tak, mam router. Czy możesz mi powiedzieć, jak mogę zmienić mój adres IP na routerze? Nie mogę ci w tym pomóc. Miałem kiedyś router E-tech, który wspierał MAC Spoofing w swoim oprogramowaniu; może twoje oprogramowanie routera też je obsługuje. Jeśli nie i nadal potrzebujesz, musisz zaprogramować go w routerze, ale programowanie routera jest bardzo, bardzo trudne i nie będziesz w stanie tego zrobić.
Reply
#9
Cóż, tyle dla SMAC. Moje pytanie zostało odebrane, niefortunne, jak odpowiedź była. Czy moderator może zamknąć ten wątek?
Reply
#10
Zamknięte. Niedługo wydam też poradnik + narzędzie, które pozwoli wszystkim użytkownikom (56k, ADSL, router, użytkownicy bezpośrednich połączeń, ...) uzyskać 100% niezablokowane.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)