Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawozdanie z badań
#11
Zacytować: Originally Posted by mrkrazykid bo masz szczęście i nie dostałeś zakazu HD Hmm, więc co sprawiło, że jestem taki wyjątkowy ?, ludzie zostali zbanowani przez HD (jeśli tak naprawdę są) przez ostatnie kilka dni, ludzie byli "HD Banned" przed i po tym jak zostałem zbanowany, dlaczego mnie omijali ??
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by mrkrazykid bo masz szczęście i nie dostałeś zakazu HD Wczoraj dostałem globalny zakaz i nie mogłem dołączyć do niczego. Właśnie skończyłem grać z tą samą nazwą i komputerem. Zakładam, że może byłem jednym ze szczęśliwych mofo, któremu przekazano ich konto? W każdym razie mam nadzieję, że inni spróbują grać. Daj nam znać, jeśli możesz. Używałem też hacków Odwaga
Reply
#13
OK Przeprowadziłem kolejny test. Wziąłem HD, który jest nowy i umieściłem go jako niewolnika na zbanowanym komputerze. Zainstalowałem na tym AA i grałem z nową nazwą. Żadnego bana bez kopnięcia. więc tak, możesz użyć niewolnika do osoby, która poprosiła. Zrobiłem też nową nazwę tego samego e-maila, co zbanowane konto i wypróbowałem to, wyrzuciłem i zbanowałem. dzięki czemu mogą zakazać przez e-mail, imię i HD. Wszystkie te testy zostały przeprowadzone bez oszukiwania i na oficjalnych serwerach. Sprawdzają, gdzie jest zainstalowany zgodnie z moimi ustaleniami Jeśli masz coś jeszcze do przetestowania daj mi znać, ponieważ nie mam jeszcze życia ... lol W każdym razie to, co mówi moja żona.
Reply
#14
Kwaśna małpka miła robota na teście to pokazuje, że jesteś bardzo oddany i dziękuję ci, ale mam nadzieję, że niektórzy płetwią się watą, jeśli ur HD zostanie zbanowany, bo moja była
Reply
#15
Może oni zakazują nazwy komputerów, które podajesz podczas instalacji systemu Windows? Teraz wystarczy tylko poczekać, aż niektórzy hakerzy zostaną zbanowani i zacząć narzekać, dopóki PB nie zastosuje tego zakazu. Dla tych, którzy mają zakazaną nadzieję, nie dotyczy to wszystkich gier PB.
Reply
#16
cholera PB. Nie jest tak, że nie masz życia, ale jesteś hardcorowym fanatykiem. -Astro
Reply
#17
Zamierzam sformatować HD, który został zbanowany i ponownie zainstalować okna i nadać mu nową nazwę, aby sprawdzić, czy to pomaga.
Reply
#18
Żałosne dzięki za cały twój człowiek pracy, uważam, że banowanie przez nazwy komputerów to najprostszy sposób na zdobycie kogoś
Reply
#19
Możesz zmienić nazwę komputera bez ponownego formatowania i ponownej instalacji systemu Windows
Reply
#20
Zacytować: Oryginalnie wysłana przez unknownhacker Żałosne dzięki za cały twój człowiek pracy, uważam, że banowanie przez nazwy komputerów to najprostszy sposób na zdobycie kogoś Właściwie to myślę, że to prawda. Wiele programów zna twoją nazwę komputera i takie tam. Ale sformatuj zablokowany dysk twardy w porządku? Sprawdź, czy to działa. Wiem, że istnieje sposób na zmianę numeru seryjnego komputera. Myślę, że musisz przeprowadzić ten test także za człowieka. Pytanie: Wszystkie rodzaje okien mają ten zakaz?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)