Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duck Game Cheat
#1
W ten weekend jest darmowy weekend (również w sprzedaży jest to dobra gra, którą powinieneś dostać) do gry w kaczki i zdecydowałem się pokerzyć. Nie za długo po tym zdarzeniu.   Funkcje: Tryb boga Nieskończona amunicja / złote pistolety większość karabinów jest teraz automatyczna bez odrzutu   To nie jest złe, po prostu się z tym pieprzyć, ale jestem pewien, że możesz też robić gówno jak OPK, noclip, anti-kick, odblokować wszystko itd.   Istnieje również apk modowania, który eksponuje całą przestrzeń nazw gry DuckGame, więc jeśli możesz załączyć grę, aby załadować swój mod, zrobi to dla ciebie całe ciężkie podnoszenie, po prostu nie chciałem spędzać na nim więcej czasu.   DL: http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=17275
Reply
#2
@ kila58 Plik jest bezpieczny w użyciu. Dziękuję za twój wkład. Plik zatwierdzony SHA256: DuckGame_ [unknowncheats.me] _. Exe - a6b14e1e1b650a5f33cfe818f0e8f2d63ff995c2f3aa1500b4e85a471e7a9e0c Czy interesuje Cię sposób analizowania plików? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć.
Reply
#3
Działa idealnie dobrze! Dzięki.
Reply
#4
Hej, mógłbyś zrobić haczyk na muchę? Wiem, że powiedziałeś, że nie chcesz, ale byłoby super!
Reply
#5
będzie hack na nowszą wersję. gry?
Reply
#6
Czy ten Duck Game Cheat nadal działa? Czy to cię zbanowane?
Reply
#7
Czy mógłbyś zaktualizować to do najnowszej wersji? Dzięki.
Reply
#8
Wydaje się, że nie działa on teraz w trybie online, jego wersja jest starsza, czy można to naprawić?
Reply
#9
kila58 (Owner of the Cheat) Cytat: Istnieje również apk modowania, który eksponuje całą przestrzeń nazw gry DuckGame, więc jeśli możesz załączyć grę, aby załadować swój mod, zrobi to dla ciebie całe ciężkie podnoszenie, po prostu tak naprawdę nie chciałem poświęcić na to więcej czasu.
Reply
#10
Czy mógłbyś to zaktualizować? Wielkie dzięki za twoją pracę!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)