Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xPwn 1.0 x Trampolina Hook
#11
Co masz z tym zrobić?
Reply
#12
Zacytować: Napisał pierwotnie Cynical_Dude Co masz z tym zrobić? Haczyk i narysuj i inne rzeczy ....
Reply
#13
Świetna pomoc ... Domyślam się, że mój nowy mózg nie jest wystarczająco dobry w programowaniu, aby zrozumieć to jeszcze
Reply
#14
nieco łatwiejsze? napisał w notatniku, więc nie wiem, czy to jest poprawne składniowo Kod: HMODULE GetXfireModule () {ProcessModuleInfo * pmInfo; ModuleInfoNode * moduł _asm {mov eax, fs: [18h] // TEB mov eax, [eax + 30h] // PEB mov eax, [eax + 0Ch] // PROCESS_MODULE_INFO mov pmInfo, eax} module = (ModuleInfoNode *) ( pmInfo -> LoadOrder. while (module -> baseAddress) {if (moduł -> nazwa. Bufor && module -> nazwa. Length &&! _wcsnicmp (moduł -> nazwa. Buffer [i], L "xfire_toucan", 12)) moduł powrotu -> baseAddress ; } return NULL; }
Reply
#15
Czy ktoś chciałby to zaktualizować, aby był niewykrywalny? Wiem, że gra jest całkiem martwa, jedyne, czego szukam, to ESP, które przechwytuje przez Xfire, po prostu nie ma wiedzy o kodowaniu.
Reply
#16
Zacytować: Originally Posted by hazeup Czy ktoś chciałby to zaktualizować, aby był niewykrywalny? Wiem, że gra jest całkiem martwa, jedyne, czego szukam, to ESP, które przechwytuje przez Xfire, po prostu nie ma wiedzy o kodowaniu. Czas więc się uczyć. Nie ma potrzeby prosić o kod, szczególnie po tym, jak wpadłeś w wątek, który ma prawie dwa lata.
Reply
#17
Zacytować: Originally Posted by hazeup Czy ktoś chciałby to zaktualizować, aby był niewykrywalny? Wiem, że gra jest całkiem martwa, jedyne, czego szukam, to ESP, które przechwytuje przez Xfire, po prostu nie ma wiedzy o kodowaniu. Połączyłem cię tutaj, aby dać ci teoretycznie niewykrywalną metodę zaczepiania. To zależy od ciebie, aby coś z tym zrobić.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)