Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Interesujący problem
#11
To pierwsza rzecz, którą zrobiłem, kiedy mam ten problem. Nawet jeśli zaloguję się pierwszy b4 dołączenie do tej samej rzeczy się dzieje ... Po prostu dostaję trochę więcej na serwer b4 przestaje robić cokolwiek ... Podoba mi się załaduje nazwiska połowy graczy, ale nie wszystkie, jeśli się nie zaloguję, nie załaduję żadnego z graczy
Reply
#12
Nie używasz zapory sieciowej Windows lub czegoś tak głupiego jak czarny lód?
Reply
#13
Nie, nie jestem. Nie uruchamiam Windows Fire Wall na AA, który został ustawiony jako wyjątek. Jedynym innym zabezpieczeniem, jakie mam, jest Norton Antivirus 10, ale problem polegał na tym, że go zainstalowałem.
Reply
#14
Zacytować: Originally Posted by zagiman6 Tak, uruchomiłem czystsze i wielokrotnie instalowałem grę. Problem występuje tylko w dzierżawionych i nieoficjalnych pb. Ten problem pojawił się, gdy po raz pierwszy dostałem 2,4, ale teraz nie mogę dostać się do serwera, który nie jest ofical lub mój. Spróbuj tego. utwórz nowe konto, szkol je, a następnie spróbuj dołączyć do dzierżawionego serwera. Wiele dzierżawionych i nieoficjalnych serwerów PB korzysta z listy banów AASA. Przed tym wszystkim możesz również zmienić swój adres IP i adres e-mail. Jeśli nowe konto na nowej poczcie e-mail i nowym adresie IP nie dostaniesz się, to naprawdę masz powiązanie.
Reply
#15
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie slippy900 Jeśli nowe konto na nowej poczcie e-mail i nowym adresie IP nie dostaniesz się, to naprawdę masz powiązanie. Zgadnij, że to znaczy, że jestem w całkiem sporze, co?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)