Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EleethalHack wersja 5
#11
Dostaję kopie z serwerów za pomocą tego hack'a no kick notyfikacja tylko bałagan z Pb mówiąc "Klient w niebezpieczeństwie Nie można uwierzytelnić się z serwerem pb"
Reply
#12
To nie ma nic wspólnego z hackerem. może używasz jakiegoś firewalla, który blokuje połączenie z serwerami pb? również spróbuj ręcznie zaktualizować pb.
Reply
#13
zaktualizowany ręcznie działa teraz dobrze ...: P wchodzi do gry
Reply
#14
Wygląda świetnie ........................ miło mieć opcje, wiesz, im więcej tym lepiej dla dostosowanego dopasowania !!!!!!!!! !!
Reply
#15
Hack działa całkiem nieźle Problem polega na tym, że niezależnie od tego, jak bardzo zmieniam ustawienia w programie konfiguracyjnym, hack zawsze będzie działał tak samo. Skrzynie graniczne, kolorowe oznaczone modele itp. Nie tylko, ale co jakiś czas pojawiają się przyjazne modele, więc celbota nagle staje się bardzo niebezpieczna Czy ktoś inny napotkał na ten problem, czy też ten problem jest łatwo naprawiony (w sposób, który nie angażuje mnie nie w grę)? Thx, za hack i uwagę.
Reply
#16
nie działa dla mnie
Reply
#17
Zacytować: Originally Posted by Phan_tom nie działa dla mnie Jaki jest problem? Podaj podstawowe informacje, Error, Blackscreen lub inne. Bądź tak descritive jak to tylko możliwe, aby ułatwić Ci pomoc w twoim problemie.
Reply
#18
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie - = rapid = - dll nie jest spakowany do EXE. Plik bmp = dll to wszystko jest łatwe Plik .bmp wygląda dla mnie bardzo podobnie do pliku obiektowego. Tak, jest to plik obiektowy. Nie jestem jednak pewien, dlaczego tego potrzebuje. Emitować? Jeśli nie powie, że Poufę zajmie jutro, chyba że tego nie chce.
Reply
#19
Dobrze Znajdź Max, jeszcze go nie szukałem, ale kiedy to zrobiłem, wyglądało to jak plik obiektowy, ale jaki byłby sens robienia tego w kodzie?
Reply
#20
Pozdrawiam hack, ale czasami miesza nas z Opforem i rzeczywiście jest to niebezpieczne niebezpieczeństwo. i mam również problem z ustawianiem opcji ... ustawiam je w porządku, zacznij hackować, a następnie rozpocznij grę ... spróbuj edytować plik .ini następnym razem
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)