Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 fajne mody
#1
więc najpierw Hacks są nieco starsi i pochodzą od przyjaciela, a nie ode mnie, ale bc on już nie gra, on też nie robi już takich hacków. Te hacki są bardzo mocne, ale również łatwe do wykrycia i naprawdę nie przejdą testu, ale z tym też nie można się obyć, jeśli cały inny zespół oszukuje (tylko wtedy, gdy prawdopodobnie używają wallhacków i modów damowych). oba są modami pkg (myślę, że każdy wie, jak używać, jeśli nie to wyszukiwanie było dość często pisane w tym fora).   To tylko przesłać tutaj bc mam bardzo miłe rzeczy od was, więc pomyślałem, że powinienem dać trochę z powrotem.   gx
Reply
#2
Umm, Czy możesz wyjaśnić trochę, co robią? Próbuję zaoszczędzić miejsce na moim komputerze, więc potrzebuję szybkiego przeglądu tego, co jest modded lub co robią.
Reply
#3
lol ok im nie dość pewny jeśli mogę zapamiętać poprawny i na wszystkim. (ale tylko, że wiesz, że jeśli je pobierzesz i nie polubisz ich, to możesz je skasować) więc nie wiem, który z nich robi co, ale wiem, że jeden bardzo szybko strzelał do prawie każdej broni i jeden strzał zabił amunicję bez limitu i zakresy na każdej broni fastreapir i myślę także rzeczy sbh (ale nie jestem pewien), a drugi nie jest Tak silny, ale jak powiedziałem, oni naprawdę jedne z najlepszych, które chciałbym powiedzieć (na złe, że są tak łatwe do wykrycia, ale ok). więc sri więcej, już nie wiem, wypróbuj je i usuń je, jeśli już ich nie będziesz. oh i w pkg jest także read me, który mówi "noobs" jak używać pkg. gx PS: widzę 2 pobrane ppl, prawdopodobnie mogą teraz powiedzieć, jakie rzeczy są w nim zawarte.
Reply
#4
ponieważ jest serwerem .... oszustwo Serwery nie jest zabawne. : P
Reply
#5
wtf mówią o?
Reply
#6
.pkg jest idiotą po stronie serwera. Twój run .pkg, gdy jesteś hostem lub gdy ktoś inny ma ten sam plik pakietu.
Reply
#7
próbowałem, że pracował dla mnie
Reply
#8
hhmmmmm .... idk następnie. W jaki sposób .pk działa z gier wspieranych przez serwer?
Reply
#9
gijoe mam nadzieję, że słyszę przepraszam z niedługo bc pkg działa również dla normalnego gracza bez hostowania. jeśli to nie przez facetów, to zrobiłeś coś złego. gx
Reply
#10
Zacytować: Originally Posted by wunsch gijoe mam nadzieję, że słyszę przepraszam z niedługo bc pkg działa również dla normalnego gracza bez hostowania. NIE!!!!!! Żargon!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)