Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy offset w modelu AAOM - Szybki przełącznik do 203 (MP)
#11
http://img7.photobucket.com/albums/v...rent=cc265.jpg weapon_m203_gen.discardshell to funkcja, w której się znajduję.
Reply
#12
Spróbuj wyczyścić wszystkie opcje AAOM i uruchamiać czystsze, a następnie sprawdzać ponownie .... Uruchomiłem czystsze około 5 razy w procesie robienia tego hack i przez cały czas nie miałem innych opcji włączonych, więc nie mogę być mną.
Reply
#13
nie miałem żadnych opcji AAOM, ale na wszelki wypadek uruchomiłem czystsze, otworzył UTPT, otworzyłem _inventory.u, i nadal jest tak samo jak wcześniej. Niesamowitość!
Reply
#14
Dziwne .... Może spieprzyłem jedną z moich starszych opcji aaom i zapomniałem odznaczyć, kiedy ją skasowałem. Tak czy inaczej, po prostu zmień 02 do FF lub całkowicie go skasuj i sprawdź, czy działa ... Myślę Kod: AGP_Inventory.u0xCBF1703FFMoże być wszystko, czego naprawdę potrzebujesz tam ... Jestem zbyt leniwy, aby spróbować, a offset działa już dla mnie, więc nie obchodzi mnie to.
Reply
#15
dlaczego nie spróbujesz przebiegać czystsze i zobaczmy, co się stanie
Reply
#16
Zacytować: Napisał Plastique27 dlaczego nie spróbujesz runnign cleaner i zobaczmy, co się stanie Hm .... Zgaduję, że kłamałem ... teraz jest 255: bigsmile: przykro mi z tego powodu. Zmienię to teraz.
Reply
#17
/ klepie lwią łapę pstrąga loungera.
Reply
#18
slaps plastiques 'fat kid dookoła z 18 wheeler ........... niceą lecheart boy dostajesz dużo aaom opcji .......... hooah to wszystko, co mogę powiedzieć .. ........
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)