Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrezygnowano z programu zapisywania elementów (nigdy nie gub się)
#1
Zdecydowałem się na Wygaszanie Pozycji, wymagało to czasu na przetestowanie moich kodów, aby w końcu go uruchomić, w zasadzie wystarczy otworzyć program, gdzie chcesz zapisać plik, a następnie to, co chcesz nazwać, a potem go rozkręcić. zapisuje go, a wszystko, co musisz zrobić, to podwójne kliknięcie i wciśnięcie "Tak", a zastąpi twoje pliki składowania, kiedy odzyskasz swoje rzeczy, upewnij się, że robisz to tylko wtedy, gdy masz wszystko, co chcesz, abyś mógł je otworzyć, kiedy " ve zmarł.     Pobierz: http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=12157     VirusTotal: https: // www. [Censored] / en / file / b67bba5e12e09ec417a20d67250d3120242cab0849f6c81299771ba64cd1b559 / analysis / 1405943123 /     Pojawia się fałszywy wirus, ponieważ pobiera wartości z bieżących plików składowania i zapisuje je, dzięki czemu można je łatwo zastąpić plikiem .reg, ciesz się, że nigdy nie stracisz swoich produktów!         Instrukcje: 1. Dołącz do jednego gracza i zdobądź to, czego potrzebujesz. 2. Odłącz i wyjdź z gry. 3. Otwórz program i wybierz miejsce, w którym chcesz zapisać plik. 4. Nadaj mu nazwę, a następnie naciśnij przycisk "Zapisz bieżące elementy"   V TO JESZCZE, JEŻELI UMRZEJ V 5. Przejdź do katalogu, w którym zapisałeś plik i otwórz go. 6. Powiedz "Tak" do pytania, a następnie "OK", jeśli jest napisane, że pomyślnie wymieniono lub cokolwiek innego. 7. Otwórz grę i spójrz na swoją postać     Jeśli nie działa po kliknięciu pliku .reg / otwórz go, kliknij prawym przyciskiem myszy plik .reg i naciśnij edit. Jeśli nie zawiera nic, spróbuj uruchomić go jako admin, a następnie zapisz plik ponownie, jeśli nie, wyślij mi wiadomość, rozwiążę go, tak aby cały czas pracował
Reply
#2
Prześlij swój plik do UCDownloads, jeśli chcesz go udostępnić.
Reply
#3
Po prostu zrobiłeś ... Załaduj proszę (do tego wątku)
Reply
#4
nie musisz wkładać skanu adminów sprawdzi, czy twój plik zawiera wirusa, czy nie ... (tłumacz Google)
Reply
#5
Wydaje się, że byłoby to bardzo przydatne. Poza używaniem spawnera przedmiotów, aby je odradzać za każdym razem. Dobra wersja, sprawdzi to po zatwierdzeniu.
Reply
#6
Zacytować: Napisał pierwotnie brt5586 Po prostu zrobiłeś ... Załaduj proszę (do tego wątku) Dodano do głównego posta.
Reply
#7
Dzięki Admin C: Mam nadzieję, że to działa dla was!
Reply
#8
Dzięki
Reply
#9
Notatka moderatora (B1313) Aby uniknąć ataku Approval Spam, będzie to uczciwe ostrzeżenie. Nie twórz takich postów jak "Zatwierdź plz", "Kiedy zostanie zatwierdzony", itp. Ci, którzy to zrobią, zostaną naruszeni / ostrzeżeni. Naprawiono tworzenie kopii zapasowej kolejki plików. Przepraszam, nic na to nie mogę poradzić. Prosimy o cierpliwość i analizatory plików się do niego dostaną. Dzięki.
Reply
#10
Ta praca w MP?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)