Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta: .pkg vs .ddb
#1
Weź głos .pkg lub .ddb, który jest lepszy i dlaczego. Zacznę .pkg jest natychmiastowy (bez czekania w grze) zero błędów, łatwiejszy w instalacji / użyciu. ja również zastanawiam się, czy możesz użyć pliku .pkg i .ddb w tym samym czasie!
Reply
#2
tak też myślę, że pkg jest lepszy (rezoncje, które powiedziałeś powyżej) i że możesz używać pkg i ddb razem jest naprawdę jedną z najfajniejszych rzeczy, ale musisz wyglądać, że ddb nie robisz ur pistoletu zabijaj eyerything a mod pkg pozwala ci wea
Reply
#3
.pkg byłoby ponad regułę, wierzę, ponieważ jest to hack "po stronie serwera". Aby mówić HehE
Reply
#4
po pierwsze, jak używać PKG i nic się nie dzieje
Reply
#5
Teraz, jeśli chodzi o złe punkty .pkg, to nie zawsze działa tak, jak miałem wiele problemów z uruchomieniem go, może to być czas na skonsumowanie, kiedy to nie działa po raz pierwszy, a te, które miałem, są zawsze dostrzegane przez ludzi, którzy akceptują prędkość włamać się do komputera, zanim mój komputer się zawiesił. Ale .ddb ma również złe punkty, zero błędów dla 1, musi przejść przez 3 gry jst, aby go uruchomić, problemy z ekranem, gdy jesteś zmuszony do umieszczenia go w folderze danych, gdyby nie było problemu z minemise, poszedłbym z rozszerzeniem .ddb, ale w tym przypadku głosuję na .pkg.
Reply
#6
.pkg zabiera kogoś, aby działał z każdym poziomem indywidualnie, w przeciwieństwie do .ddb, który jest uniwersalny, ale nad wszystkim myślę .pkg! (Jeśli nie wiesz, jak korzystać z .ddb w prawo)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)