Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pliki hakowane za pomocą pb
#1
Zhackowałem pliki pb z tego forum jakiś czas temu, a wszystkie moje hacki działały idealnie przez około 1 miesiąc, teraz już nic nie robi po prostu kikingu z serwerów pb dla hacka, którego używam w tym momencie.   Czy coś jest nie tak lub czy Pb je zinterpretował?
Reply
#2
PBhacki stają się nieskuteczne zwykle za każdym razem, gdy PB aktualizuje się, a jeśli znalazłeś to tutaj, możesz z pewnością założyć się, że z nowymi wersjami PB, zostało to naprawione przez PB.
Reply
#3
Tak, chodzi o to, że twórca wszelkiego rodzaju zhakowanych plików pb zaktualizowałby tylko, gdyby został wykryty dla większości, wtedy widzi, że istnieje powód do aktualizacji, w przeciwnym razie będzie musiał poczekać, aż zostaje wykryty gloablly, więc twórca może go zaktualizować, przykro mi, kolego, że ma nadzieję, że to pomogło
Reply
#4
Dla każdej aktualizacji musisz edytować nową aktualizację pb, to tylko jeśli pliki dpb hacke nie pozwalają na aktualizację pb, na przykład, jeśli uruchomią one pierwszą wersję bez wykrytych hacków i nie pozwolą im aktualizacji będą działać, ale nie dotyczy to plików pb pub.
Reply
#5
wszelkie hacki, których pb nie wykrywa?
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by mikedpunisher wszelkie hacki, których pb nie wykrywa? Tak, możesz je wszystkie znaleźć tutaj. Wykryto / niewykryto listę
Reply
#7
Dzięki za info. * czeka na aktualizację *
Reply
#8
yeah thanx za pomoc czy wszyscy celbots działają? a kowbojstwo sprawia, że możesz pominąć szkolenie i przejść do poprawnej wersji online?
Reply
#9
tak to robi koleś, a eveittign tam w Niedokonany List, jest bezpieczny w użyciu atm, mam nadzieję, że to pomaga
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)