Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
#11
okej dzięki. czy możesz mi powiedzieć, jakie cechy ma ten hack?
Reply
#12
cześć wszystkim mój pierwszy post, hooah duży thx do u hokeybuster (ale, może u lub ktoś inny może zrobić ładne menu, hehe)
Reply
#13
THX MAN !!! woot
Reply
#14
thx człowiek wszystko działa świetnie z wyjątkiem jednej rzeczy, może po prostu mnie nie jestem pewien, ale, ustawiłem aimbot na ctrl jak miałem na moim poprzednim aimbot trixnice, i kiedy uderzyłem ctrl jego nie zmierzając do głowy jak powinien, uderzyłem f5 i spróbował ponownie i nie celował w głowę. jakieś sugestie? kolejne pytania, te zrzuty ekranu pb, które wezmą, prawdopodobnie zobaczą nas hacking na tym lol, cóż, w każdym razie zastanawiałem się, czy pb może cię zakazać tylko ze względu na zrzuty ekranu?
Reply
#15
gdzie znajdziesz katalog? W README: Otwórz pbhack.ini i upewnij się, że ustawiłeś katalog na plik dll lub PBhack.exe nie będzie działać.
Reply
#16
dlaczego wyłącza się zrzut ekranu, którego nie można sprawdzić?
Reply
#17
Zacytować: Napisał pierwotnie borkd gdzie znajdziesz katalog? W README: Otwórz pbhack.ini i upewnij się, że ustawiłeś katalog na plik dll lub PBhack.exe nie będzie działać. Jest tylko jedna ścieżka w ini, która wskazuje na bibliotekę dll. Zmień to. Zacytować: Originally Posted by W0nderb0y dlaczego wyłącza się zrzut ekranu, którego nie można sprawdzić? Blokowanie SS zostało wykryte przez jakiś czas, dlatego jest wyłączone. Może działa z PBHack, ale po prostu nie był włączony. Nie ma sprawy.
Reply
#18
Ustawiam ścieżkę w pliku pb.ini, aby wskazywała na plik pb.dll, ale gdy kliknę dwukrotnie, pojawia się błąd związany z evilhack. Co ja robię źle. CryptoPlugin = C: \ Documents and Settings \ User \ Desktop \ thrixn \ pbd3d8.dll ? CryptoPlugin = C: \ Documents and Settings \ User \ Desktop \ thrixn \ nawet jeśli piszę to w ten sposób, otrzymuję to samo. Popatrz
Reply
#19
świetna robota to hack działa .....
Reply
#20
i jakie są najlepsze ustawienia dla aimbota? kiedy przytrzymam prawą mysz, po prostu dostaję szalony ekran, bardzo szybko skaczący tam iz powrotem. Mam domyślne opcje dla niego, btw
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)