Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyłączanie mgły w grze
#1
Wiele osób mówi o wyłączaniu mgły w grze, nie używając polecenia "zamgławiania", ale za pomocą jakiejś korekty, aby wyłączyć ją z karty wideo. Czy są tam jakieś poprawki lub programy? Mam radeon 9700 pro, a modyfikator ati 3.0 nie ma przycisku przeciwmgielnego. Być może ktoś wie. Ludzie używający tego hacka zabijają z dalekiego zasięgu, jak w HQ_raid i SF_sandstorm.   Używając tego z fantomowym programem kontrastowym (na stronie armii amerykańskiej - forum) i zmianą odrzutu, jesteś dość twardy bez zła!
Reply
#2
Nie jestem pewien, czy istnieje program, ale wiele osób zrobiło to na kartach opartych na Nvidii, edytując sterowniki.
Reply
#3
w jaki sposób
Reply
#4
Cokolwiek robisz, nie naciskaj przycisku TAB i wpisz "exit fog" podczas gry ............
Reply
#5
Mam kartę Nvidia Geforce4 i zastanawiam się, czy jest tu jakiś tweek lub rozkaz albo sterownik, którego mogę użyć do zilustrowania mgły. Widzę, że jest to podobno, ale zastanawiam się, czy to na pewno.
Reply
#6
Niegdyś był tam tekst / przewodnik, który opierał się na błahostkach z uprzedzeniami mipmap lod i tak dalej. Pierwotnie był przeznaczony dla OpenGL, ale mógł być również użyty do DirectX (z mniej ładnymi wynikami). To nie był nofog ani blask, ale raczej biała rzecz. Niestety nie pamiętam już tego więcej i nie mogę już znaleźć materiału referencyjnego. Pamiętaj tylko, że ma to związek z używaniem RivaTuner i ustawianie LOD MipMap na -8 lub coś podobnego. edytuj: jak w przypadku mgły, nie jestem pewien, czy możesz go wyłączyć bez haka, ale możesz zmusić kartę do załadowania kolejnej przezroczystej "tekstury" (lub cząstki), aby wygenerować mgłę. Teraz ludzie, którzy wiedzą o tym więcej, popraw mnie, jeśli się mylę.
Reply
#7
sztuczka "nie mgła" to błąd i jestem zdezorientowany, że nie używa go więcej osób. jest łatwe do uruchomienia.
Reply
#8
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez zansiball sztuczka "nie mgła" to błąd i jestem zdezorientowany, że nie używa go więcej osób. jest łatwe do uruchomienia. Czy mogłabyś się z nami podzielić?
Reply
#9
nie, nie powiem ci
Reply
#10
Czy mógłbyś dać nam polecenie?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)