Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyłączanie mgły w grze
#11
Istnieją sposoby na pozbycie się mgły za pomocą starszych kart NVidii, ale gra online jest praktycznie bezużyteczna. Modele postaci nie będą renderować więcej niż normalnie. Innymi słowy, będziesz mógł zobaczyć mapę dalej, ale nie będzie żadnych graczy. Eksperymentowałem z tym przy użyciu karty EH i Nvdia GForce. Modele znaków renderują tylko do ograniczeń przeciwmgielnych. Próbowałem również poprawić mój ATI Radeon 98000 xt bezskutecznie.
Reply
#12
Nie powiem ci dokładnie, jak. musisz spróbować sam. ale gwarantuję, że możliwe jest usunięcie mgły w grze bez jakiegoś rodzaju hackowania.
Reply
#13
nie, to nie ... gdyby tak było, to wszyscy robiliby to teraz, i to by było załatane przez deweloperów. Polecenie show fog nie działa w trybie online ....
Reply
#14
jesteś zły Hackerman. to może być zrobione. Mogę ci pokazać, jak się ze mną skontaktować na msn lub icq.
Reply
#15
czy mówisz o używaniu tego polecenia w trybie dla jednego gracza lub online? z mojego punktu widzenia nie można wyłączyć mgły w grze online !!
Reply
#16
Mówię o rozwiązywaniu mgły w trybie dla wielu graczy. tak jak wtedy, gdy mieliśmy aaomanager. spójrz tutaj i widzisz, że gram na oficjalnym serwerze bez mgły. http://www.geocities.com/grejerpabridge/
Reply
#17
Nie chcę brzmieć tak, jakbym był flammingiem czy cokolwiek w tym stylu, ale zansiball, szczerze mówiąc, społeczność dała ci i ty podjąłeś. Proszę, bądź uprzejmy, aby zwrócić przysługę. Nie ma potrzeby ukrywać przed nami oszustów o oszustwie. Jeśli coś masz, podziel się z nami.
Reply
#18
Zacytować: Pierwotnie opublikowany przez Mgonzo Cokolwiek robisz, nie naciskaj przycisku TAB i wpisz "exit fog" podczas gry ............ LMAO, miłe oszustwo. Faktycznie mogę sprawić, że klawisz tabulacji wyłączy mgłę na wszystkich mapach i serwerach.
Reply
#19
Hej, Czy możesz mi powiedzieć o tej metodzie? nie martw się, możesz mi zaufać: P
Reply
#20
Naprawdę chcę wiedzieć, jak to zrobiliście, komendami plz podzielcie się ze mną małą informacją i sam to wymyślę
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)