Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem prawie z każdym włamaniem do AA!
#1
Kiedy próbuję uruchomić hack, mówi, że nie mógł uruchomić odrobiny plików w pliku User.ini, i sprawdzić to, co mówi w pliku Evilhack.exe lub coś podobnego, ale nie mam pojęcia co to oznacza, bo przeczytałem readme i nie było tam nic na temat edycji plików. Dla Trixn, niezależnie od tego, co hacki.   Teraz dzięki tym hackom mój komputer się spieprzył i wiem, że otrzymuję tę wiadomość za każdym razem, gdy próbuję grać w AA. --- Bez etykiety   System operacyjny: Windows XP 5.1 (kompilacja: 2600) CPU: GenuineIntel Nieznany procesor @ 2527 MHz z 255 MB pamięci RAM Wideo: brak wideo   Ogólny błąd ochrony!   Historia: CreateDirect3D <- UD3DRenderDevice :: Init <- UGameEngine :: Init <- InitEngine
Reply
#2
Musisz to dodać na końcu pliku user.ini Kod: [ Silnik . PlayerInput] bInvertMouse = False MouseSmoothingMode = 1 MouseSmoothingStrength = 0 MouseSensitivity = 1 MouseSamplingTime = 0.008333 DoubleClickTime = 0.25 MouseAccelThreshold = 0 I upewnij się, że wszystkie twoje ustawienia wideo są ustawione na NORMAL. Uruchom plik cleaner.exe w folderze systemowym, jeśli to nie działa odinstaluj / przeinstaluj AA, zaktualizuj sterowniki karty wideo i sprawdź, czy AA działa bez oszustw.
Reply
#3
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie życzliwość Kiedy próbuję uruchomić hack, mówi, że nie mógł uruchomić odrobiny plików w pliku User.ini, i sprawdzić to, co mówi w pliku Evilhack.exe lub coś podobnego, ale nie mam pojęcia co to oznacza, bo przeczytałem readme i nie było tam nic na temat edycji plików. Dla Trixn, niezależnie od tego, co hacki. Teraz dzięki tym hackom mój komputer się spieprzył i wiem, że otrzymuję tę wiadomość za każdym razem, gdy próbuję grać w AA. --- Bez etykiety System operacyjny: Windows XP 5.1 (kompilacja: 2600) CPU: GenuineIntel Nieznany procesor @ 2527 MHz z 255 MB pamięci RAM Wideo: brak wideo Ogólny błąd ochrony! Historia: CreateDirect3D <- UD3DRenderDevice :: Init <- UGameEngine :: Init <- InitEngine Zwykle ten błąd jest spowodowany tym, że gra próbuje załadować prawdziwy d3d8.dll po hackowaniu i nie jest to miejsce, w którym program wie, aby go nie załadować, a gra zawiesza się z tym błędem. Czy skopiowałeś prawdziwy d3d8.dll do tego, co napisano w hack readme? Jest bardzo prawdopodobne, że nie postępujesz zgodnie z dokładnymi wskazówkami zawartymi w czytaniu. Dokładnie sprawdź wszystko i upewnij się.
Reply
#4
tak, otrzymuję ten błąd przez cały czas ... prawie za każdym razem, gdy po raz pierwszy używam AA po uruchomieniu kompu. Po prostu uruchom czystsze, odśwież plik ini, aby włamać się do używania i zrestartuj, co powinno to naprawić.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)