Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kody devmode
#1
jest problem z hackami devmode ... Używam go już od jakiegoś czasu i nigdy nie widziałem dymu .. a dzisiaj, kiedy grałem w szpitalu, zobaczyłem dym. jakieś odpowiedzi?
Reply
#2
to samo tutaj pomyślałem, że walka o to widzę tylko dym w szpitalu, kiedy ja też je używam
Reply
#3
żaden dym nie działa na wszystkich mapach ... przykład: działa dobrze na bridge, ale nie działa na WC ... to dlatego, że są one efektem po stronie serwera lub czymś takim!
Reply
#4
Jeśli masz dym na konkretnej mapie, po prostu zmień ustawienia swojej celi: P * pokaż WireFrame Smoke * chociaż lubię dym, więc widzę, kto jeszcze oszukuje 8).
Reply
#5
Zacytować: Wysłano pierwotnie = -UserName- = Jeśli masz dym na konkretnej mapie, po prostu zmień ustawienia w swojej celi: P * pokaż WireFrame Smoke * chociaż lubię dym, więc widzę, kto jeszcze oszukuje 8). mówimy o devmode, ale możesz połączyć go z hackem, jeśli nie chcesz mieć dymu na wszystkich mapach (myślę, że ktoś z Mpc nie robi dymu na wszystkich mapach dla devmode). btw dlaczego chcesz wiedzieć, kto oszukuje ... (więc możesz zdemaskować je i powiedzieć wszystkim o oszustwie ?!), kiedy gram, nie obchodzi mnie kto oszukuje, czy nie, po prostu kopie wszystkie osły
Reply
#6
Chciałbym wiedzieć, kto oszukuje, więc możemy sprzymierzyć się z drugą drużyną i zabić wszystkich. O wiele fajniej jest bawić się z innymi dobrymi oszustami, w rzeczywistości jest to dość zabawne ... lol
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)