Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bl4ck Ac1d V1.1
#11
Zapytam ponownie, po prostu kolejny eh mod? pieprzyć cię, jeśli jest w pliku readme, nie mogę się tym przejmować i dowiedzieć, bo i tak go nie użyję. Chcę tylko wiedzieć, czy to jest nowe, czy po prostu inny mod.
Reply
#12
Jezu, po prostu pobierz to cholerstwo, a zobaczysz, co robi.
Reply
#13
Zacytować: Napisał Plastique27 Zapytam ponownie, po prostu kolejny eh mod? pieprzyć cię, jeśli jest w pliku readme, nie mogę się tym przejmować i dowiedzieć, bo i tak go nie użyję. Chcę tylko wiedzieć, czy to jest nowe, czy po prostu inny mod. Idź czołgając się pod skałą, z której pochodzisz, kurwa noobu, to jest w readme
Reply
#14
jeśli to tylko kolejny mod EH, nie chcę tego. Mam ich dość. Jeśli jest to coś innego, nie krępuj się, powiedz tak, w przeciwnym razie nie będę musiał przejmować się kolejnym modem EH. Osobiście mam już dość wszystkich modów EH. Wszystkie są w zasadzie takie same i wszystkie zostaną wykryte w ciągu tygodnia. Zajęło im nową wersję, aby pozbyć się MH i PHhack. Wydaje się, że wszyscy ludzie mogą teraz modyfikować czyjąś pracę. Nikt inny niż koder MH nie jest w stanie wyprodukować niczego wartościowego i wyjątkowego.
Reply
#15
więc czy ten hack to mod, czy co? Czy nadal potrzebuje pbhack?
Reply
#16
to tylko kolejny mod EH. Zostanie wykryty w ciągu tygodnia.
Reply
#17
Zacytować: Napisał Plastique27 to tylko kolejny mod EH. Zostanie wykryty w ciągu tygodnia. Dziękuje!
Reply
#18
tak, ponieważ nikt inny nie powiedział tego, musiałem
Reply
#19
Zacytować: Napisał Plastique27 jeśli to tylko kolejny mod EH, nie chcę tego. Mam ich dość. Jeśli jest to coś innego, nie krępuj się, powiedz tak, w przeciwnym razie nie będę musiał przejmować się kolejnym modem EH. Osobiście mam już dość wszystkich modów EH. Wszystkie są w zasadzie takie same i wszystkie zostaną wykryte w ciągu tygodnia. Zajęło im nową wersję, aby pozbyć się MH i PHhack. Wydaje się, że wszyscy ludzie mogą teraz modyfikować czyjąś pracę. Nikt inny niż koder MH nie jest w stanie wyprodukować niczego wartościowego i wyjątkowego. Właściwie MH zostało wykryte, kiedy zostało udostępnione publicznie. Nie miało to nic wspólnego z nową wersją PB. Zostało to wykryte cicho po opublikowaniu. Cdeath, z tego, co usłyszałem, nie zajmuje się już AA. Nigdy nie zobaczysz innego MH, więc przeżyj to. Jeśli masz problem z oszustami opartymi na EH, to nie musisz oszukiwać w AA, ponieważ to jest źródłem 99% z nich wszystkich. Albo naucz się tworzyć coś innego.
Reply
#20
Tak źle to sformułowałem. Chodziło mi o to, że zajęło nową wersję, aby całkowicie wyłączyć MH. Szkolenie i co tam. Rozumiem, że EH jest podstawą 99% hacków AAO i to jest mój problem. Tam są dwa hacki. Bazuje na AAOM i EH. Nic dziwnego, że nie możemy sprawić, by haker działał dłużej niż przez kilka dni, są to te same rzeczy z drobnymi zmianami. O mnie, nie muszę już oszukiwać, już nie oszukuję. Nie ma nic wartościowego do wykorzystania. Chcę tylko, żeby ludzie zaczęli robić prawdziwą pracę i może wkładali wysiłek w programy, które produkują, zamiast tworzyć kolejną wersję czegoś, co widzieliśmy już tysiąc razy i oczekujemy ogromnego poklepywania po plecach. To nie jest czarny kwas ani nic takiego, to EHv7856.3 lub coś w tym stylu. Bez żadnej kreatywności
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)