Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek AAotracker o hakerów
#1
http://aaotracker.com/thread.php?thr...htuser=&page=1   Myślę, że niektórzy z was mogą uznać to za zabawne lub interesujące.
Reply
#2
Przezabawne patrzcie faceci, dlatego musicie użyć z3l blokera pb ss! i phill u musisz dodać, więc noobs nie po prostu dostaję ur rzeczy wykrytych
Reply
#3
Wygląda na to, że hack został wykryty: O
Reply
#4
wygląda na to, że muszę zacząć robić nowy hak - po prostu możemy być gotowi na kolejną aktualizację PB, dziękuję za dzielenie się towlee
Reply
#5
Te wątki zawsze mnie bawią, widzisz, że wszystkie "Boże AC" publikują swój wkład w sprawę, sprawiając, że inne mniej znane AC wyglądają na niemądre ... kiedy prawda jest taka, że "Boże AC" są same oszustami lol. Weźmy na przykład ACI Reaper, kazałem mu osobiście powiedzieć, że był oszustem w przeszłości ... i znasz wat? Myślę, że wciąż oszukuje. Ja jestem oszustem na wskroś, mam na myśli, że to było tylko wczoraj, w którym zrobiłem trenera Windowsa Pinballa, więc mogę oszukać haha (BTW, mój najlepszy wynik to ponad 1,2 miliarda)
Reply
#6
lol jest zabawny, zobacz, jak chcą zakazać hakerowi lol thx za zgłoszenie go
Reply
#7
Zacytować: ... ty, oszustki, jesteście po prostu kiepskimi frajerami, którzy nie mają życia i podrywają się przez cały dzień. To mnie rozśmieszyło!
Reply
#8
Tak, uwielbiam to, że niektórzy z wielkich oszustów zmieniają system A / C, ale większość z nich wciąż oszukuje. Mógłbym wymienić kilka imion, ale będę gapił się na ich małostkowe dusze.
Reply
#9
Tak, biorąc pod uwagę moją drugą połowę dawki szarpanie dla mnie lol
Reply
#10
wygląda na to, że praca dla firm AC jest zabezpieczeniem przed złapaniem hackowania ... lol
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)