Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytanie...
#1
Nie mogę uzyskać dostępu do opcji ognia wtórnego w edycji poziomu. Gdzie jest * sygnał *?
Reply
#2
lmao ... ty naprawdę? Mam na myśli mnie i innych moich znajomych, którzy są bardziej doświadczeni ... Twój prawdziwy występ ... przychodzisz, powołując się na mój portfel, twierdząc, że inni hacki, ... ale nawet nie mogą edytować małego pliku danych Mod? naprawdę ... lmao.
Reply
#3
uważasz, że to zabawne ...? Cóż, czuję się smutny ... Nie jestem spektaklem, nie muszę się pochwalić, znam swoje zdolności, nigdy wcześniej nie musiałem edytować opcji ognia drugiej broni przed ... nie jestem pewna ścieżki ... oczekuję, że jest w sekcji amunicji / broni ... ale jeśli pomożesz CANT, to nie rozumiem, dlaczego odpowiedziałeś ... tak, oczywiście, że nie wiesz inaczej, powiedziałbyś mi ... Edytować: Aha i kiedy mówisz hacki, nie jesteś hackerem, wszystko co możesz zrobić, to edytować jakiś nędzny plik .ddb, nie znasz umysłu prawdziwego hakera, czy znasz jego znaczenie? Poza tym, dlaczego miałbyś mieć komentarze innych ludzi, widziałem, jak ludzie pytają, jak otworzyć plik .rar ... myślę, że jest to rodzaj obojętności, ale nie wybieram śmiechu na twarzach ... myślę. .. Edycja2: W każdym razie znalazłem to sam, po prostu nie szukałem w odpowiednich miejscach, dobrze, ale nie zauważyłem tego ...
Reply
#4
Xeon, poważnie myślisz, że możesz zrobić coś lepszego? Pokazałeś mi, że jesteś nowicjuszem, kiedy próbujesz zdobyć kredyt na stworzenie kogoś innego.
Reply
#5
? Nigdy nie twierdziłem, że zrobiłem coś, co nie miałem !!! Zrobiłem własny włamanie do ściany, a potem mój m8 powiedział mi, że były już wszystkie? Czy to tak trudne do zrozumienia?
Reply
#6
>.> <. <>.> <.
Reply
#7
Zacytować: Napisał pierwotnie Anti_hexe >.> <. <>.> <.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)