Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pliki gmax
#1
u faceci wiedzą, gdzie mogę dostać pliki gmax 4 wszystkie domyślne mapy?
Reply
#2
Zacytować: Originally Posted by sn1pa2 u faceci wiedzą, gdzie mogę dostać pliki gmax 4 wszystkie domyślne mapy? tutaj http://ftp.ftp.westwood.com/pub/renegade/tools/
Reply
#3
Pliki gmax nie są plikami lvl
Reply
#4
Na początku chciałem dać ci link do tej strony, ale zdałem sobie sprawę, że chciałeś, aby pliki W3D nie były lvl. Czytając swój post ponownie kilka godzin później, wpadłem na pomysł, który zadziałał. Możesz wyodrębnić pliki w3d dla wszystkich map z samych map (.MIX). Otwórz dowolną mapę, do której potrzebujesz w3d, używając XCC Mixer.exe lub RenegadeEx.exe i znajdź .w3d o tej samej nazwie co mapa, i wypakuj, zaimportuj do gmax i yor done.
Reply
#5
jedyne pliki w tym folderze r lsd ldd i dep (sprawdziłem już wiele razy)
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by sn1pa2 jedyne pliki w tym folderze r lsd ldd i dep (sprawdziłem już wiele razy) jakiego programu używasz do otwierania map i jakiej mapy otwierasz
Reply
#7
Używam CC i wszystkie mapy zawierają te pliki, jeśli masz pliki w3d 4, mapy mogą je wysłać?
Reply
#8
tutaj jest przykład z field.mix jak mogę umieścić zdjęcie bez użycia linku do niego?
Reply
#9
używając kodów [img] your-link-here [/ img] po prostu prześlij je na stronę www. [cenzura], a zobaczysz, że podają ci kod [img], gdy go przesyłasz.
Reply
#10
Zacytować: Napisał Ackers używając kodów [img] your-link-here [/ img] po prostu prześlij je na stronę www. [cenzura], a zobaczysz, że podają ci kod [img], gdy go przesyłasz. To w ogóle nie działa. Zamiast img wstawia link, nawet gdy używasz znacznika [IMG].
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)