Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pliki gmax
#11
Nie wiem jak to jest lol
Reply
#12
mam to (więcej słów tutaj)
Reply
#13
Y czy ppl nawet post, jeśli nie masz nic do powiedzenia? Czy próbujesz dostać swój post? Jeśli nie możesz pomóc, nie publikuj bzdur. To prosty sposób, w jaki sposób umieścić zdjęcie w poście i nie mieć go w formacie linków? I założę się, że żaden z was regularnych ppl na tym forum nie pomoże mi w tym, potrzebowałbym pomocy od mod, który wie, co robić. Publikowanie zdjęć jest nierozważne 4 z jakiegoś powodu, przez kogoś.
Reply
#14
To działa, ponieważ właśnie to zrobiłem ... [IMG] http://img10.exs.cx/img10/7579/MMX.jpg [/ IMG], który powinien być bez spacji przed http i po .jpg. Ale oczywiście działa to tylko wtedy, gdy wystawisz w nim znak.
Reply
#15
kiedy używasz imagehosting, wstawiasz obraz i klikasz na host, następnie używasz odsyłacza SECOND, który jest tam dla WEB HOSTING, to powie to Skopiuj link Hotlink do swojej prywatnej strony lub aukcji eBay!
Reply
#16
Wygląda dobrze Próbowałem wszystkich twoich pomysłów, żaden nie wydaje się działać. Mam witrynę, w której kicham, że mogę przesłać moje zdjęcia, które chcę wyświetlić na forum. Oto link do małego zdjęcia na moim paskudnym serwerze. Zobacz, czy możesz go opublikować tutaj jako zdjęcie, a nie jako link. Tak jak test. Sprawdź, czy możesz go uruchomić. Wygląda na to, że mogę wysłać zdjęcie, jeśli umieściłem obrazek w moim podpisie, ale przepis # 14. Sygnatury nie mogą być większe niż 400 x 125 pikseli. A może spróbujesz opublikować dowolne zdjęcie, a nie podpis?
Reply
#17
więc co dokładnie próbujesz zrobić?
Reply
#18
Zacytować: Originally Posted by Shock więc co tak naprawdę chcesz zrobić? sprawdź ten post http://ucforum.net/showpost.php?p=138975&postcount=1 zobaczysz, jak obraz jest wyświetlany bezpośrednio na stronie, nie musisz klikać na link, aby go zobaczyć? Chcę wiedzieć, jak to zrobić. I plz nie mów tagów [IMG] ani nie używaj go, ponieważ tag wygrał, t działa, a kiedy go zobaczę, po prostu wyszedł jako link tak jak tag
Reply
#19
kopiuj i wklej
Reply
#20
Jestem tak zdezorientowany w tym wątku
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)