Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
__----- ===== 2.6 ===== -----__
#1
2.6 w trybie beta, który jest teraz widoczny na serwerach w całym kraju, trwa nieco dłużej, dopóki nie będziemy w stanie odtworzyć nowych map zmierzchu i granic. czuć się jak szczęśliwa dziewczyna w szkole.
Reply
#2
Wygląda na to, że jest prawie gotowy do pobrania na początku pliku
Reply
#3
To nie jest wersja, którą Ameryka Armia zamierza wydać, to tylko beta ^^
Reply
#4
Zacytować: Napisał TerrorCop To nie jest wersja, którą Ameryka Armia zamierza wydać, to tylko beta ^^ to jeszcze nie jest dostępne, właśnie dodali coś, co sprawiło, że jesteś bardziej zły: Plik, który próbujesz pobrać, jest Zablokowany, albo do administracji, albo dlatego, że oczekuje na wydanie!
Reply
#5
ten link nie działa! Robię to teraz.
Reply
#6
I teraz jest to oficjalne: Amerykańskie siły specjalne armii (Link-Up) V2.6.0 Goes Live! http://www.americasarmy.com/ Ja też to pobieram.
Reply
#7
Zamierzam ponownie skompilować wszystkie pliki u dla tego wydania i utworzyć dla niego publiczny SDK (UScript). Dokuczono tym, którzy zrobili wtrysk mapy, który tak ciężko pracował na 2.5 materiałach, aby znaleźć 2.6: P
Reply
#8
Zastanawiam się, co tym razem spieprzyli.
Reply
#9
Zacytować: Zamierzam ponownie skompilować wszystkie pliki u dla tego wydania i utworzyć dla niego publiczny SDK (UScript). Dokuczono tym, którzy zrobili wtrysk mapy, który tak ciężko pracował na 2.5 materiałach, aby znaleźć 2.6: P Powodzenia w tym, FYI The Devs rozpoczęli szyfrowanie ponownie, pamiętasz Crypt AAO? BTW, Utpt będzie błąd, gdy spróbujesz go użyć z plikami AA 2.6, nawet jeśli odszyfrujesz je.
Reply
#10
mój rodzimy hack działa idealnie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)