Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
__----- ===== 2.6 ===== -----__
#11
Fajnie, będę musiał to rzucić. Zawsze ciesz się wydaniami ścieżek ... dobrze przez tydzień. Zacytować: Napisał Kizzamp mój rodzimy hack działa idealnie. W porządku? Czy podasz jakieś informacje poza powiedzeniem światu, że masz hack? Oto plik cookie.
Reply
#12
Mówiłem tylko, że rodzime hacki w 2.6 działają, gdy kompilujesz z 2.5 nagłówkami ... geez ... zrobienie natywnego hacka dla wersji 2.6 jest teraz łatwiejsze, niż napisanie w uscript 2.6 ponieważ musisz odszyfrować wszystko ponownie.
Reply
#13
Zacytować: Napisał Kizzamp mój rodzimy hack działa idealnie. Nie być naysayerem, ale mały dowód byłby miły. Zrzut ekranu zawiera 1000 słów.
Reply
#14
http://www.visualcoding.com/kizzamp/260test.bmp
Reply
#15
Zacytować: Napisał Hunterkiller Nie być naysayerem, ale mały dowód byłby miły. Zrzut ekranu zawiera 1000 słów. I jak ci to pomoże? To nie jest skrycie, że natywny działa w 2.6.
Reply
#16
Zacytować: Originally Posted by gil I jak ci to pomoże? To nie jest skrycie, że natywny działa w 2.6. Ponieważ praca na serwerze w trybie offline lub na serwerze bez PB to duża różnica, niż praca niewykryta w oficjalnym lub dzierżawionym oficjalnym serwerze. To tak, jakby powiedzieć "Mam broń nuklearną!" kiedy w rzeczywistości wszystko, co masz, to kilka zubożonych rund uranowych. Po każdym wydaniu ludzie twierdzą, że ich prywatne wersje wciąż działają, ale nigdy nie oferują dowodu. Po prostu trochę mnie to zmęczyło.
Reply
#17
Zaufaj mi, wszystko nadal działa ....
Reply
#18
Zacytować: Napisał DrUnKeN ChEeTaH Zaufaj mi, wszystko nadal działa .... Bardzo sexy.
Reply
#19
Zacytować: Napisał DrUnKeN ChEeTaH Zaufaj mi, wszystko nadal działa .... Teraz to bardziej przypomina.
Reply
#20
Zacytować: Napisał DrUnKeN ChEeTaH Zaufaj mi, wszystko nadal działa .... Excelente bardzo ładne
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)