Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trening...
#1
Yo chłopaki!   Jest metoda (lub oprogramowanie), aby wykonać wszystkie treningi w 5 minut? Dzięki!   Cya
Reply
#2
Tak, nazywa się to wyszukiwanie.
Reply
#3
mam wyszukiwanie. Ale niczego nie znalazłem ...
Reply
#4
jest kilku publicznych ubotsów, którzy mają kod do zrobienia wszystkich treningów w ciągu kilku sekund ... a na mpc jest lepki, który opisuje, jak zrobić to w inny sposób ...
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by hckck mam wyszukiwanie. Ale niczego nie znalazłem ... Lol jak mogłeś wyszukiwać, gdy na głównej stronie wątków AA jest napisane UC Training Hack. Jak mógłbyś tego przegapić?
Reply
#6
Zacytować: Napisał pierwotnie UnknoWnHaXor Lol jak mogłeś wyszukiwać, gdy na głównej stronie wątków AA jest napisane UC Training Hack. Jak mógłbyś tego przegapić? trening hakerski UCPF nie będzie działał w 2.4. TAK, co musisz zrobić, to ponownie pobrać v2.3 .. lub po prostu zdobyć cały folder "Americas Army" z v2.3. Otwórz v2.3, używając UCPF, a następnie wykonaj szkolenie. Porzucić. Otwórz konto v2.4 i rozpocznij szkolenie. Baw się dobrze.
Reply
#7
Lub użyj szkolenia z podstawowego bota.
Reply
#8
Proszę możesz mi pomóc
Reply
#9
koleś po prostu ci pomogli ... pobierz 2.3 następnie wykonaj cały trening z hackerem treningowym UCPF, przestań zadawać to samo pytanie w kółko ... szczególnie, gdy już dostałeś odpowiedź
Reply
#10
Tak, myślę, że to też jest myślenie. Jeśli łatka została wydana i znajdujesz się na bota treningowym, po prostu pobierz starszą wersję (na przykład pobierz 2.4 lub 2.3), a następnie pobierz bota treningowego i Hooah! To jest najłatwiejszy sposób na zrobienie bota treningowego, lub po prostu poczekaj na nową łatkę bota szkoleniowego !! Ale jeśli myślisz, że już opublikowałeś, użyj wyszukiwania, pomaga więcej! do zobaczenia, miłego dnia!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)