Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie można wstrzyknąć żadnych haków d3d ...
#1
Cześć, mam problemy z wstrzykiwaniem haków d3d na jednym z moich komputerów (działa dobrze na drugim). To dla emulatora apocalypsend warz.   Próbowałem tych rzeczy:   -Uruchom wtryskiwacz jako Admin. -Użyj gry w trybie okienkowym. -Zaznaczone różne wtryskiwacze. -Wstrzykiwany zarówno na ekranie wyboru postaci, jak i w grze.   Jakieś pomysły? Może to być program lub anticheat, ale jak już powiedziałem, działa dobrze na drugim komputerze. Gra po uruchomieniu może być problemem administratora. Ale zostawię to ekspertom. Jeśli ktoś ma ten sam problem, możesz opublikować dowolne informacje.
Reply
#2
daj mi informacje o tv za pośrednictwem pm, a ja spojrzę
Reply
#3
Spróbuj ponownie uruchomić swoją końcówkę pro komputera!
Reply
#4
Zacytować: Napisał DarkLinuxz Spróbuj ponownie uruchomić swoją końcówkę pro komputera! xD nie. Dostaję błąd na winject: cel jest chroniony ... im aktualizowanie ramek i c ++ już teraz. Napiszę rozwiązanie, jeśli znajdę jednego lol.
Reply
#5
Wyłącz funkcję DEP lub włącz ją tylko dla plików systemu Windows. Panel sterowania-> System-> Zaawansowane ustawienia systemowe -> Zaawansowane -> Pole grupy wydajności -> Ustawienia -> Zapobieganie wykonywaniu danych -> Włącz DEP For Essential blabla Aby wyłączyć, wklej to w CMD, bez cudzysłowów: "bcdedit.exe / set {current} nx AlwaysOff"
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by yellowspark Wyłącz funkcję DEP lub włącz ją tylko dla plików systemu Windows. Panel sterowania-> System-> Zaawansowane ustawienia systemowe -> Zaawansowane -> Pole grupy wydajności -> Ustawienia -> Zapobieganie wykonywaniu danych -> Włącz DEP For Essential blabla Aby wyłączyć, wklej to w CMD, bez cudzysłowów: "bcdedit.exe / set {current} nx AlwaysOff" mm goint do wypróbowania, odpowie, jeśli zadziała EDYCJA: jest już tylko dla plików systemu Windows.
Reply
#7
DEP nie musi nic robić z zabezpieczeniami przed wywołaniami OpenProcess. Zgłasza naruszenia zasad dostępu podczas próby wykonania kodu w niewykrywalnych obszarach kodu, co czyni go środkiem bezpieczeństwa przeciwko szkodliwemu oprogramowaniu, które próbuje wykonać kod na stosie procesu. Czy możesz dołączyć cheatengine do gry? Jeśli nie, sprawdź, czy możesz skorzystać z trybu cheatengine w trybie jądra.
Reply
#8
Cheat engine działa idealnie. Inne wtryskiwacze faktycznie go wstrzykują, ale nic się nie dzieje. Mam najnowsze wersje szkieletowe c ++ i net. Gra Ran w trybie okienkowym i wtryskiwacz jako administrator. Błąd winject to: nie można wstrzyknąć, cel chroniony error0 Zacytować: Originally Posted by scrapdizle Wg mnie, proszę, informacje o tv po południu i chory ok, dodaj mnie na skype aswell (<-----------)
Reply
#9
uruchom depcheck w pliku i zainstaluj brakującą redistę
Reply
#10
Zacytować: Originally Posted by learn_more uruchom depcheck w pliku i zainstaluj brakującą redistę Co redist ?, oh nevermind dostał to. Spróbuję i zobaczę Zacytować: Originally Posted by fredaikis Co redist ?, oh nevermind dostał to. Spróbuję i zobaczę Depcheck po prostu rozbił się, gdy go uruchomiłem ... Tak czy inaczej, problemem była biblioteka dll Dzięki Scrapdizzle za pomoc Zostawię to otwarte na wypadek, gdyby ktoś chciał o cokolwiek zapytać.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)