Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolor żelaza Aimbot
#11
Dzięki za udostępnienie! Plik zatwierdzony SHA256: 637B6799CD58A2C1CC8251A8FAE72D1FAACDF8200FA29B5E71990383A4F3E5D5 - IronsightAim_ [unknowncheats.me] _. Exe Interesuje Cię sposób analizowania plików? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć.
Reply
#12
Uruchom go, cmd ciągle wypowiada nieprawdę, w grze nic nie robi. Oszustwo.
Reply
#13
Hej, bot koloru działa dobrze, ale potrzebuje pracy. Jest dobry, ale pasek zdrowia wchodzi mu w drogę, więc czasami jest nieco za wysoki. Shakiness również można naprawić, ale ogólnie jest użyteczny.
Reply
#14
Zacytować: Napisał Enormao Hej, bot koloru działa dobrze, ale potrzebuje pracy. Jest dobry, ale pasek zdrowia wchodzi mu w drogę, więc czasami jest nieco za wysoki. Shakiness również można naprawić, ale ogólnie jest użyteczny. Jesteś jedynym, który mówi, że to działa. Wyjaśnij nam, jak to zrobiłeś, po prostu mówisz fałszywie i mrugasz.
Reply
#15
Otworzyłem exe, otworzyłem ironsight i użyłem zasięgu wykrywania. Jeśli chcesz, mogę opublikować film z jego działaniem. To całkiem gówniane i zamierzam trzymać się celowania Lucka.
Reply
#16
Zacytować: Napisał Enormao Hej, bot koloru działa dobrze, ale potrzebuje pracy. Jest dobry, ale pasek zdrowia wchodzi mu w drogę, więc czasami jest nieco za wysoki. Shakiness również można naprawić, ale ogólnie jest użyteczny. Zacytować: Napisał Enormao Otworzyłem exe, otworzyłem ironsight i użyłem zasięgu wykrywania. Jeśli chcesz, mogę opublikować film z jego działaniem. To całkiem gówniane i zamierzam trzymać się celowania Lucka. Co dzieje się z poleceniem cmd one exe, czy znika, czy keps z miganiem fałszywym, czy uruchamiasz Windows 7 lub 10? Poza tym skrypt lucs też nie działa.
Reply
#17
Mruga fałszywie, ale działa w grze. Używam Windows 10 atm
Reply
#18
Nie mam pojęcia, że to po prostu nie zadziała dla mnie i myślę, że ten jest taki sam jak skrypt luc.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)