Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żądanie hackowania
#1
Czy ktoś może zrobić hack, który wykonuje następujące czynności.     Nieskończona amunicja (bez przeładowań)   AGT + Obby nie strzelają.   Wszystkie bronie są w 100% dokładne   Pistolet nie ma nieskończonej amunicji (do celów testowych)   nieskończone c4 i nukleony   niewidzialność może być widziana z daleka i nadal jest zamaskowana (jak finałowy renegat)   Nieskończony zasięg we wszystkim   .pkg, jeśli to możliwe.   Wyślij przez e-mail: [email protected]     Dzięki
Reply
#2
Jego wysoce Wątpliwe ... Eh zapomnij, że to się nie wydarzy. Większość ludzi nie robi zupełnie obcego haka, zwłaszcza za nic. Ale wtedy próbujesz zdobyć to tylko dla siebie, dlatego poprosiłeś o prywatne hakowanie dla ciebie. Nie sądziłem, że hakowanie było organizacją charytatywną ........ a poza tym istnieje (lub było) reguła przeciwko prośbie o hacki bez ważnego powodu. : Nie próbuję ci głosić: po prostu mówię ci, że to się nie stanie, o ile ktoś nie da ci publicznego.
Reply
#3
Infinite Ammo (No Reloads) - Możliwe AGT + Obby nie strzelają. - Niemożliwe Wszystkie bronie są w 100% dokładne - Możliwe Pistolet nie ma nieskończonej amunicji (do celów testowych) - Możliwe nieskończone c4 i nukleony - niemożliwe Niewidzialność może być widziana z daleka i nadal jest zamaskowana (jak finałowy renegat) - Ok .. widać to, ale jest zamaskowana? Nie idę za tobą Nieskończona Zasada na wszystko - Możliwe, ale zwykle ogranicza się do określonego zakresu. .pkg, jeśli to możliwe.
Reply
#4
* Niewidzialność może być widziana z daleka i nadal zamaskowana (jak finałowy renegat) - Ok .. możesz ją zobaczyć, ale jest zamaskowana? Nie obserwuję * Czy kiedykolwiek próbowałeś finalnych ren? Jeśli tak, kiedy twój gdi zobaczy ukradkiem, tak jak przy normalnym ukłonie. Są zamaskowani, ale możesz je zobaczyć tak daleko, jak chcesz, i nadal są zamaskowani. Wypróbowałem agt no shoot cheat w Multiplay LAN, b4 próbowałem go w zwykłym trybie wieloosobowym. nie działa w trybie dla wielu graczy, działa tylko wtedy, gdy hostujesz, więc wyłuskaj to.
Reply
#5
wszystko jest możliwe, jeśli możesz zrobić skrypty .dll
Reply
#6
znajdź mi polecenia lub powiedz, czego potrzebuję do skryptowania i mogę to zrobić
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)