Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ładowanie następnej mapy
#11
pole? jak opierasz się na bazie na polu?
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by aimerdude readme mówi, że wiele błędów zostało naprawionych ..... więc przypuszczałem, że naprawiłoby to błędy ...: S Myślę, że myślisz o innych poprawkach map, to jest najbliższe przeczytaniu, że tak właśnie jest Zacytować: Pliki te zostały zredagowane przez Blazer i udostępnione do użytku przez http://www.n00bstories.com. W tych plikach po prostu otworzył pliki .mix i usunął niektóre niepotrzebne odwołania do plików. Zapewnia to DRASTIC poprawę czasów ładowania, nawet w szybkich systemach. Wielkie dzięki dla Dantego za odkrycie tego. Zasługuje na większość punktów.
Reply
#13
thanx dante ...... kto jest dante?
Reply
#14
* Dante to - Zacytować: Dante jest dobrze znany w społeczności jako programista dla BlazeRegulator. Jego wkład był bardzo cenny w zakresie obsługi funkcji i działania aplikacji klienckiej.
Reply
#15
Oh dzięki, że to była osoba na miejscu
Reply
#16
Zacytować: Napisał ghost911 * Dante to - Grałem z nim czasem ... Nie jest tak dobry w renegacie
Reply
#17
Zacytować: Napisał ghost911 istnieją również szybsze ładowanie map dla renegata, ładnie ładują się w krótszym czasie niż oryginał. http://egames.servegame.com/DownLoadFile...d_maps.rar usunąć wszystkie pliki .thu, a następnie wyodrębnić nowe mapy do folderu danych renegata, na wszelki wypadek zapisać oryginał, jeśli to nie działa. Oglądałem te mapy już dawno temu były drobne poprawki błędów, wciąż mogę robić zdjęcia b2b ze szkła w wf i tak dalej to i tak byłaby głównie strona serwera dla tych problemów
Reply
#18
Zacytować: Napisał Master-of-Cheat to i tak byłaby głównie strona serwera dla tych problemów nie, naprawdę nie, znasz CorePatch1 od Renguard? Ta łatka jest instalowana jako klient i wyłącza wszystkie te błędy!
Reply
#19
cp1 jest fajny ... na złe to wyłącza kilka błędów, które mogłem wykorzystać na swoją korzyść ... no dobrze.
Reply
#20
cp1. po prostu tego nie rozumiem. sprawia, że nowe dźwięki to wszystko, ale nawet nie przestaje oszukiwać
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)