Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nakładka powodująca niski FPS
#1
Mam nakładkę, która działa dobrze i nie wpływa na mój FPS w systemie Windows 7. Znajomy działający na tym samym komputerze z lepszym sprzętem, a Windows 10 pobiera około połowy klatek na sekundę z nałożoną nakładką.   Przełączono na podstawowy motyw systemu Windows i wyłączono wszystkie efekty wizualne, ale bez zmian.
Reply
#2
Prawdopodobnie potrzebujemy lepkiej odpowiedzi na tę odpowiedź. Win10 zmienił niektóre rzeczy dla obecnie warstwowego kodu Windows. Spróbuj upuścić flagę LWA_COLORKEY z wywołania SetLayeredWindowAttributes ().
Reply
#3
@ 24jared24 Czy przypadkiem używasz przezroczystości z kluczem koloru? Jeśli tak, ta metoda jest naprawdę złym pomysłem, prowokuje to straszne spadki FPS. Mam dla niego rozwiązanie, daj mi znać, jeśli tak jest.
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by harakirinox @ 24jared24 Czy przypadkiem używasz przezroczystości z kluczem koloru? Jeśli tak, ta metoda jest naprawdę złym pomysłem, prowokuje to straszne spadki FPS. Mam dla niego rozwiązanie, daj mi znać, jeśli tak jest. Tak, chciałbym usłyszeć twoje rozwiązanie
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by harakirinox ~ Dzięki za informacje jak zawsze. Za kilka dni spróbuję
Reply
#6
@ harakirinox Zacytować: nie ma o wiele więcej różnic w wydajności i wydajności niż DirectX GDI daje ładną abstrakcję generycznego rysunku, choć nie jest nigdzie porównywalne do właściwego renderera Directx ... Mogę również przedstawić dowód na żądanie: P
Reply
#7
Zacytować: Napisał pierwotnie DEADspy @ harakirinox GDI daje ładną abstrakcję generycznego rysunku, choć nie jest nigdzie porównywalne do właściwego renderera Directx ... Mogę również przedstawić dowód na żądanie: P Ufam ci, że wykonałem tylko krótkie testy i bardzo przybliżone. Nawet jeśli GDI oferuje mniejszą wydajność, nadal może być wykonalny, to wszystko, co chcę powiedzieć.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)