Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CController
#1
Hej, więc udało mi się znaleźć tutaj CController   Jak znaleźć Just Survive kompensuje się.   Ale zastanawiałem się, w jaki sposób używasz go, aby uzyskać pozycję głowy itp.? Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć? Próbuję zrobić to dla Just Survive, ale jestem pewna, że będzie taki sam jak KOTK. Dzięki.   W przeciwnym razie, czy ktoś zna Aktor offset dla JS?
Reply
#2
JS będzie zamknięty za kilka dni, pośpiesz się
Reply
#3
Zacytować: Napisał pierwotnie PuffNPass JS będzie zamknięty za kilka dni, pośpiesz się Zamyka się 24
Reply
#4
Zacytować: Napisał pierwotnie majorupdates69 Zamyka się 24 Pytanie poza tematem, ale czy jest wielu graczy na JS?
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by ca1nes Pytanie poza tematem, ale czy jest wielu graczy na JS? https://steamcharts.com/app/295110 Serwery mają maksymalnie 100 osób, więc nadal dostajesz co najmniej 1 pełny. Możesz kupić klawisz cdkey na g2a
Reply
#6
do diabła to jest martwe z niczym 13 dni w lewo lol
Reply
#7
Zacytować: Napisał pierwotnie majorupdates69 Zamyka się 24 To interesujący fakt. Byłem w JS od wielu lat i nigdy nie myślałem, że go zamkną, ponieważ zawsze uważałem, że może to być najlepsza gra o przetrwaniu, jaką kiedykolwiek stworzono. 24/10 to dokładny dzień, w którym dostaję czek. śmieszne.
Reply
#8
Zacytować: Napisał pierwotnie PuffNPass To interesujący fakt. Byłem w JS od wielu lat i nigdy nie myślałem, że go zamkną, ponieważ zawsze uważałem, że może to być najlepsza gra o przetrwaniu, jaką kiedykolwiek stworzono. 24/10 to dokładny dzień, w którym dostaję czek. śmieszne. Trudno, gdy firma obiecuje dużo, a następnie nic nie dawać.
Reply
#9
Zacytować: Originally Posted by ca1nes Trudno, gdy firma obiecuje dużo, a następnie nic nie dawać. Czuję, że to samo dzieje się na KOTK. Po prostu próbują zdobyć ostatnie $$, które mogą i się zamkną. Idea gry jest najlepsza w swoim gatunku, ale podstawowa mechanika gry, w tym grafizm itp., Po prostu nie pasuje do tego, czego ludzie szukają i myślę, że po prostu nie może. Czas na mnie, abym rzucił moje skóry.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)