Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pytanie o hwid
#1
jeśli użyję zmieniacza hwidów, jeśli zostanę zbanowany, to zablokuje mój prawdziwy hwid i czy możecie zaproponować zmiennik h?
Reply
#2
Przede wszystkim skorzystasz z publicznego zmieniacza HWID to globalny zakaz BE. A jeśli odpowiednio zmienisz HWID, to zabronisz "spoofed" HWID-owi, a nie twojemu głównemu HWID-owi, ponieważ taki jest pomysł na spoofera.
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by ca1nes Przede wszystkim skorzystasz z publicznego zmieniacza HWID to globalny zakaz BE. A jeśli odpowiednio zmienisz HWID, to zabronisz "spoofed" HWID-owi, a nie twojemu głównemu HWID-owi, ponieważ taki jest pomysł na spoofera. w h1 nie ma żadnych globalnych zakazów. ale osioł, który już powiedziałeś, używając "WORKING", nie będzie banować twojego prawdziwego id.
Reply
#4
Zacytować: Napisał pierwotnie dennis0011 w h1 nie ma żadnych globalnych zakazów. ale osioł, który już powiedziałeś, używając "WORKING", nie będzie banować twojego prawdziwego id. Wszystko, co robią, to uzyskanie numeru seryjnego dysku twardego i można go łatwo podrobić za pomocą haka w sterowniku trybu jądra
Reply
#5
Zacytować: Napisał pierwotnie DaRkWoRlD1337 Wszystko, co robią, to uzyskanie numeru seryjnego dysku twardego i można go łatwo podrobić za pomocą haka w sterowniku trybu jądra Znam ^ ^, ale on pyta o pupila, więc myślę, że go nie znajdzie.
Reply
#6
Zacytować: Napisał pierwotnie dennis0011 Znam ^ ^, ale on pyta o pupila, więc myślę, że go nie znajdzie. Jeśli mieszka w Chinach, znajdzie ich wielu. Wiem, że jest kilka chińskich spooferów, które działają na Rust / H1Z1 / R6S
Reply
#7
Zacytować: Napisał pierwotnie DaRkWoRlD1337 Jeśli mieszka w Chinach, znajdzie ich wielu. Wiem, że jest kilka chińskich spooferów, które działają na Rust / H1Z1 / R6S tak to prawda
Reply
#8
Zacytować: Napisał pierwotnie dennis0011 w h1 nie ma żadnych globalnych zakazów. ale osioł, który już powiedziałeś, używając "WORKING", nie będzie banować twojego prawdziwego id. Mówię, że zostanie zbanowany ze wszystkich gier chronionych BE za pomocą knajpki.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)