Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
100 000 w MPG Gaming Aow Beta
#1
Nie mogłem w to uwierzyć, dostałem 100 000, ale mogłem pójść wyżej, aż w końcu ktoś przyniósł mod i kopnął mnie na bankiecie z chwilą, gdy po ekranie wszyscy zostawili 5-10 w severdzie od kiedy przyszedłem lol Nigdy nie użyłem rgh tylko object.dbb.
Reply
#2
Robiłem ostatnio coś podobnego niektóre serwery sprawiają, że kamery agn są niezwyciężone, więc kiedy strzelasz do nich z zabójcą blamo, dostajesz mnóstwo punktów
Reply
#3
Nigdy nie wiedziałem o tym, ale niszcząc szczególnie vechiles daje ci mnóstwo punktów. Będę o tym pamiętać następnym razem, kiedy hakujesz.
Reply
#4
Wy tak to cholernie oczywiste, że oszukujesz, zdajesz sobie sprawę, że większość tych serwerów dzieli bazę danych bankierów, a wkrótce zostaniesz zbanowany na każdym serwerze, głównie dlatego, że jesteś ignorantem.
Reply
#5
Wow jakbym się ciebie bał bo już odzyskałem wszystkie moje serwery dzięki za bycie palantem i marnowanie mojego czasu
Reply
#6
po prostu zmień ur ip i użyj innych nazw ppls, jeśli zostaniesz zbanowany (moje rozwiązanie)
Reply
#7
Lol znam tę metodę, ale muszę ponownie zainstalować mój renegat, ponieważ zmieniacz szeregowy zawsze daje mi błąd, nie znaleziono klucza woldata i zawsze zamykam wszystkie aplikacje zanim to zrobię.
Reply
#8
możesz po prostu edytować klucz seryjny w rejestrze (HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Westwood \ Renegade) w ten sposób nie musisz przeinstalowywać za każdym razem, gdy chcesz to zmienić Wydaje się, że Renegade Doesent ma jakąkolwiek walidację, możesz go po prostu utworzyć i użyć, jeśli zostaniesz zbanowany seryjnie Zrobiony seryjny przyzwyczajenie do XWIS choć btw.
Reply
#9
Aww ty biedne rzeczy: P Btw zmieniając twoje IP nie bardzo pomaga, kiedy masz "praktyczne" mody, które czuwają nad takimi fr00bs jak: O Aha, i to ja byłem bodboy ... Ciągle robiłem to wielokrotnie dla zabawy, jeśli dobrze pamiętasz>
Reply
#10
To deska hakerska po prostu odejść, jeśli będziesz zachowywać się w ten sposób i nie obchodzi mnie, że uniknęłam wszystkich zakazów.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)