Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dni mojego oszukiwania się skończyły.
#1
No cóż, ja i mój przyjaciel właśnie pobraliśmy rengaurd, więc moje dni oszustwa się skończyły. .     To taki wstyd.
Reply
#2
¤hm dobrze, a ty nam to mówisz? Myślisz, że jesteśmy zainteresowani tym, że nie wiemy, że masz tylko 5 postów, więc ...?
Reply
#3
Czy mogę po prostu zapytać ... Nawet myślałeś o tym, żeby dostać rengay? U idź przeciwko alotowi, mam na myśli, że używam go, aby spróbować go zniszczyć !!!
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by wunsch ¤hm dobrze, a ty nam to mówisz? Myślisz, że jesteśmy zainteresowani tym, że nie wiemy, że masz tylko 5 postów, więc ...? err, liczba postów nic nie znaczy ... byłam z tą stroną od urodzenia>.> i nie mam dokładnie "wysokiej liczby postów"
Reply
#5
ale jest trochę różnicy między 5 postami i 207 postami. ale czy naprawdę znasz phrak? Nigdy nie widziałem od niego poczty. ale tak czy inaczej to zagrożenie jest bezużyteczne.
Reply
#6
"err, liczba postów nic nie znaczy ..." Zgadzam się z tym, od dawna próbuję mówić ludziom ...
Reply
#7
Pewnie, ale każdy zasługuje na taką szansę. Znam ludzi, którzy nigdy nie publikują, ale są częstymi gośćmi i mają wiele do przekazania!
Reply
#8
Po prostu przyłączam się jak w kwietniu 2004 i mam dużo postów, bo dużo gadaj, ale też mam wiele gier, o których mówię, ale głównie gram renegatem
Reply
#9
Wystawiłem tylko na forach renegata Bo to jest główna gra, w którą gram, mam też (czas listy!) DORSZ SWAT 3 TC Ghost Recon SOF 1 i 2 TC R6 Rogue Spear GTAVC / MTAVC
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)