Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak ominąć pb?
#1
cześć,   im początkowy koder 4 aao. Próbuję stworzyć własny hack, ale muszę wiedzieć, jak ominąć Aao. Czy jest szorowanie czy muszę zrobić hak z linią przestrzenną?   thnx sharkyboy
Reply
#2
Musisz stworzyć dobry niezauważony hak, więc ominie PB. Ale potrzebujesz 2 uczenia się zahaczania jądra i to jest trudne ... EDYCJA: w00t <- 200-ty post -> super1337 !!!
Reply
#3
Zacytować: Napisał sharkyboy cześć, im początkowy koder 4 aao. Próbuję stworzyć własny hack, ale muszę wiedzieć, jak ominąć Aao. Czy jest szorowanie czy muszę zrobić hak z linią przestrzenną? thnx sharkyboy Witaj Sharkboy, Najpierw musisz zadać sobie pytanie, jakie jest twoje doświadczenie w zakresie kodowania. Czy masz ogólne wyobrażenie o tym, jaki będzie Twój cheat w ciągu następnych kilku miesięcy / lat? (Zauważ, że nie powiedziałem dni ani tygodni. Tworzenie oszukiwania zabiera dużo czasu z twojego życia.) Jeśli uważasz, że może to być trudne, lub pragniesz stworzyć swoje oszustwo tam gdzie chcesz, sugeruję pobranie źródła evilhack bc23 (uważam, że jest na MPC - bezpośredni link: http://www.mpcdownloads.com/_mpc_d0wn_h4x_ / AAO / Źródła / Przy tym źródle potrzebujesz zrozumienia kodu D3D. Mnóstwo samouczków można znaleźć na stronie wyszukiwania Microsoft. Będziesz musiał wykonać hak, który działa jak trampolina, aby zostać niewykrytym. Aby skompilować ten kod, potrzebujesz programu Visual C ++ 6 lub nowszego (sugeruję VS.net 2k3, ale wymaga to trochę pieniędzy). Obecnie mam mało czasu, ale jeśli dostanę trochę czasu w najbliższej przyszłości, opublikuję pełen samouczek dotyczący tego, jak uzyskać niewykryty (Tworzenie haka).
Reply
#4
to byłby fajny hokej, który dałby wskazówkę na temat metody zaczepiania d3d8, która działa. Podsłuch silnika działa i jest na razie użyteczny, ale chciałby przywrócić stare hacki typu EH, ale nie może ominąć podwójnego kopnięcia d3d8. Tak śliniący się na ten tutorial lub wskazówki.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)