Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcje rysowania D3D (dużo)
#11
Zacytować: Originally Posted by learn_more lody, używasz klasy, ale kontrolujesz rysunek definiując ... Wtedy możesz po prostu rzucić to wszystko w przestrzeń nazw. Pomysł z takimi klasami polega na tym, że definiujesz abstrakcyjną klasę podstawową i wyprowadzasz z niej szczegóły implementacji. Wykonaj to poprawnie, a na przykład, aby zmienić sposób renderowania z dx na ogl, wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć kolejną klasę. tak, wiem, kod ma około 5 lat, odkąd nauczyłem się o wiele więcej W każdym razie dziękuję
Reply
#12
@Chwycić Twoje funkcje rysowania są w rzeczywistości bardzo złe (duża framedrop). Sugeruję użycie DrawPrimitiveUP.
Reply
#13
Zacytować: Napisał Xilinx @Chwycić Twoje funkcje rysowania są w rzeczywistości bardzo złe (duża framedrop). Sugeruję użycie DrawPrimitiveUP. Nie marnujcie oddechu, dałem mu napiwki w moim ostatnim poście, a on je zignorował; Nie przejmuje się i zawsze odpiera z bardzo złą reakcją. Utknął na jego drodze, nie ma sensu próbować mu pomóc, jeśli nie chce słuchać sugestii.
Reply
#14
Zacytować: Originally Posted by lody ~ nie trzeba zacytować całego post ~ evo To niesamowite rzeczy!
Reply
#15
Zacytować: Napisał Pyro666 Nie marnujcie oddechu, dałem mu napiwki w moim ostatnim poście, a on je zignorował; Nie przejmuje się i zawsze odpiera z bardzo złą reakcją. Utknął na jego drodze, nie ma sensu próbować mu pomóc, jeśli nie chce słuchać sugestii. przynajmniej on próbuje.
Reply
#16
Zacytować: Napisał Pyro666 Nie marnujcie oddechu, dałem mu napiwki w moim ostatnim poście, a on je zignorował; Nie przejmuje się i zawsze odpiera z bardzo złą reakcją. Utknął na jego drodze, nie ma sensu próbować mu pomóc, jeśli nie chce słuchać sugestii. Każdy ma swój własny sposób kodowania. Jeśli chce to zrobić w ten sposób, jest to jego wezwanie. Dobrze, że dałeś mu kilka rad, jak poprawić kod, ale jeśli nie chce, to nie jest twoja troska.
Reply
#17
Zacytować: Originally Posted by newtechnology przynajmniej on próbuje. Nigdy nie powiedział, że nie jest, choć brzmi to dość protekcjonalnie. Zacytować: Originally Posted by evolution536 Każdy ma swój własny sposób kodowania. Jeśli chce to zrobić w ten sposób, jest to jego wezwanie. Dobrze, że dałeś mu kilka rad, jak poprawić kod, ale jeśli nie chce, to nie jest twoja troska. Nie chodzi o to, że go nie używał, ale to odpowiedzi, które mi podsunął, podsłuchują. Mniej by mnie to obchodziło, gdyby przyjął moją radę, ale powinien przynajmniej rozpoznać, co mu się mówi. Ani razu nie powiedziałem, że MUSIAŁ przyjąć moją radę, ja tylko powiedziałem to, co prawdopodobnie wszyscy inni myśleli.
Reply
#18
słodka ty
Reply
#19
ten rysunek opuści klatki, na przykład gdy padnie wtc, użyje drawprimativeup i ustawi stany zamiast tego
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)