Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie oszustwo
#11
to brzmi jak czysta szansa na urodzenie, a nie 100% ... a nawet 10% będzie działać ... mój rengaurd nawet się nie uruchamia ... to się zawiesza ...
Reply
#12
tak, wiem, że jest szalony ... bardzo szalony, ale gdybym tylko mógł teraz, dlaczego się wywala ... mógłbym zrobić to samo z folderem Renegade
Reply
#13
Zawiesza się, ponieważ zostaniesz zbanowany, a strona przeglądarki nawet się nie wyświetli. Jak uzyskać niezablokowane pytanie? 1. Zmień numer seryjny renegata C & C. 2. Zmień system Windows XP Serial. Spróbuj zmienić wszystko, co według Ciebie jest wyjątkowe na twoim komputerze. Wiem, że to nielegalne, a RenGuard nadal to robi, ale co możemy zrobić? Po prostu przesyłają nielegalnie edytowaną wersję RG na komputer, nawet jeśli nie możesz jej anulować.
Reply
#14
Wiesz ... Nadal nie mogę uwierzyć, że mogą uciec z zakazem ci xD jest to legalne? Omg ... Co F @ gs..Jesu. I nie mogę uwierzyć, że nawet marnują czas na tworzenie anty-cheatów ... Gdyby Renegade był jednym z nich ... Westwood zrobiłby to dawno temu ... Założę się, że przynajmniej 50% graczy Renegade oszukuje ... Albo otwarcie, albo potajemnie. Wiem, że robię xD. To dość zabawne, widząc, jak wyglądają: "CHEETER" "BAN HIM" Ale czy istnieje plik, który można skasować lub ... zrobić, aby rengay nie skanował folderu z danymi?
Reply
#15
@Touros .... to cała scena omijająca ... Cyberpunk zrobił crack, który załadował renegata do innego folderu z danymi i renegował normalnie ... ale rengaycrew ogląda to forum, więc zostało naprawione w ciągu 10 minut .. . a jeśli usuniesz plik, rengay nie działa poprawnie, więc nie uruchomi się = nie można odtworzyć @ Cyberpunk ... jakiś folder na moim komputerze ulega awarii (chwilowo) i jeśli wiem, dlaczego ... pozwól, aby mój folder rengay / renegade zawiesił się ... umieść obiekty w .. pozwól, aby mój folder działał normalnie ... (piekło szalonego, głupiego, pozbawionego sensu pomysłu)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)