Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PBH1097 Pytania techniczne i komentarze
#11
ok -------------------------------------------------- ------------------------------ ok kopnął wszystkie gotowe tutaj jest to, co mówi Ostrzeżenie przed hackowaniem pb: Pakiet nie mógł zostać zeskanowany .Connection Bloacked. (0xb60d) to może pomóc?
Reply
#12
To samo tutaj zostało wyrzucone za utratę pakietów kluczy przez 2 minuty, więc wyjąłem pbhack i po prostu użyłem metody ukrywania techniki i żadnych kopnięć, więc im myślę coś w pbhack, że pb znalazło i szuka tego konkretnego podpisu.
Reply
#13
jaka jest technika ukrywania
Reply
#14
Zacytować: Originally Posted by kallasways To samo tutaj zostało wyrzucone za utratę pakietów kluczy przez 2 minuty, więc wyjąłem pbhack i po prostu użyłem metody ukrywania techniki i żadnych kopnięć, więc im myślę coś w pbhack, że pb znalazło i szuka tego konkretnego podpisu. Jak mogli to wykryć mniej niż 2 godziny po wydaniu? EDYTOWANIE: Ja również zostałem kopnięty przez 2 minuty, ale założyłem, że to dlatego, że nie użyłem tego, co zrobiłem ze skórą.
Reply
#15
Nie wiem jak to wygląda, ale tak się dzieje, a techniką ukrywania jest po prostu ukryć włamanie głęboko w folderze direct x i nadal gram w trakcie pisania, więc żadne kopnięcia nie mogą sprawić, że gonzo przyjrzy się temu problemowi, dopóki to może po prostu trzymać się z daleka od facetów, których nie znasz.
Reply
#16
Guys jej nie wykryto w tej chwili. Jeśli jesteś zbanowany, to od poprzedniej próby oszustwa. Zostałem kopnięty 4 razy na jednym koncie i nie zostałem jeszcze zbanowany. Raz do ukrycia d3d8 (przed pbhack), raz dla "couldnt update pb client" lub czegoś podobnego, a następnie po aktualizacji PB, zostałem wyrzucony za "utratę klucza kluczowego", z których wszystkie były 0 lub 2 minutowe zakazy. Brak zakodowanych komunikatów. Jeśli zostałeś kopnięty, opublikuj to, co twój plik dziennika mówi, że zostałeś wyrzucony. Mówienie "właśnie zostałem zbanowany" nie pomoże nikomu.
Reply
#17
Muszę mieć inny problem. Otrzymuję kopie niezgodności pliku d3ddrv.dll. ALE TO ORYGINALNY PLIK. * westchnienie * Jaki bóg komputera ostatnio uraziłem ......... M
Reply
#18
Jestem teraz w grze z AAOm, bez wykrycia. /edytować Znowu ... Ok. Rozpocząłem pb hack. Rozpoczęło AAO. Znaleziono serwer, który chciałem. Dołączył do serwera klikając "Dołącz" i zagrał. Kilka minut później (około 10) otrzymuję to w pliku armyops.log Zacytować: ScriptLog: HC :: TM () KICK POWIADOMIENIE: "me" zostało wyrzucone z nieokreślonego powodu: ZABRONIONEŚ PRZEZ PUNKBUSTERA (NA 2 MINUTY) ... GAME FILE MISMATCH: AGP.U Opublikuję plik pbhack.log w min. /edytować to narzędzie md5. Czuję się jak n00b
Reply
#19
Zacytować: Originally Posted by freakycoolec1 Zostałem wyrzucony z powodu braku możliwości aktualizacji plików lub soemthign liek, które wypuścili 1098 ScriptLog: HC :: TM () KICK POWIADOMIENIE: zostałem wyrzucony z nieokreślonego powodu: ZABRONIONEŚ PRZEZ PUNKBUSTERA (przez 2 MINUTY) ... CZAS WYBIERAJĄC AKTUALIZACJĘ PB KLIENTA Log: PunkBuster Client: Usuwanie "-me" (2 minuty) Time Out próbuje zaktualizować klienta PB nie, PB jest na v 1096
Reply
#20
Wrongo, aktualna i najnowsza wersja klienta PB to 1.097
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)