Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chcesz usunąć konta
#11
Krok 1: Zatrzymaj router Krok 2: Zmień komputer Mac i komputer IP Krok 3: Uruchom routera Krok 4: przejdź teraz do strony http://www.americasarmy.com Krok 5: załóż nowe konto Krok 6: zrobienie treningu Krok 7: Miłej gry
Reply
#12
NetzTeil, dlatego nie wszyscy nie wszyscy członkowie mogą zmienić swoje IP, ponieważ nie są zmienne z isp
Reply
#13
noobie dobra koncepcja, a to nie było dla faceta, który ma dynamiczny adres IP.
Reply
#14
Dlaczego wracamy do tematu z roku na rok, a następnie płonę i spamujemy. @ernestas tak, możesz to zrobić, ale jeśli zauważą, że jesteś zbanowany, mogą powiedzieć "nie" itd. @NetzTeil chciał usunąć konto, aby nie utworzyć nowego niepołączonego konta. W każdym razie, proszę, nie więcej spamu i pozostań na temat, bo dostaniesz wykroczenie.
Reply
#15
Zważywszy, że NIE usuwają twoich kont ... Każdy tutaj jest trochę na temat. Poza tym nie ma nic złego w wykopywaniu starego wątku, o ile nie jest to czysty spam, który w rzeczywistości nie wydaje się być ponad postami NetzTeil jest jednak martwy. Zawsze dobrze jest po prostu uruchomić smac, aktywować internet, użyć innej wiadomości e-mail. I twoje dobro, aby iść całkowicie.
Reply
#16
Spoofing od początku jest zawsze kluczem. Teraz jesteś w dziale zablokowanych kont. Mogłem sfałszować każdą część mojego komputera, teraz mogę swobodnie łączyć się z dowolnym serwerem. Ćwiczenie, które zostało pokazane, nawet jeśli nie jesteś jeszcze zbanowany, ponieważ jest to coś, co się wydarzy.
Reply
#17
NetzTeil, dlaczego przepisujesz to, co już powiedziałeś, kilka postów. Nie musisz się powtarzać, bo właśnie spamujesz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)