Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chams sprawiają, że wszystko staje się niewidoczne.
#11
Kod: if (BAR && thompson) {return D3D_OK;}
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by learn_more Spróbuj tego: Kod: if (Weapons) {return D3D_OK; } To zadziała dobrze, jest wiele innych metod, ale to jest najlepsze. jeśli to nie działa, to jest problem z twoimi krokami.
Reply
#13
tak działa teraz
Reply
#14
Zacytować: Napisał Ludecris tak działa teraz Jakie to było rozwiązanie? Mam nadzieję, że udało mi się pomóc.
Reply
#15
Czy to nie to samo opóźnienie, które próbowało sprzedać czyjś cukierek cytuj z zeed a gd Zacytować: lol samo n00b powraca do żebrania na nowym forum, na którym został zbanowany na UC, i zgłosił go administratorom, zrobię to samo tutaj i nie pozwolę temu, żeby jakiś idiota próbował sprzedać komuś jakieś źródło, jeśli to czytasz Sprawdź swój Pm !! lub jeśli learn_more jest tutaj (mod na UC) wiesz, o czym mówię zauważysz, że zrzuty ekranu mają te same statystyki i 2dradar http://forum.gamedeception.net/showthread.php?t=17509 A jeśli sprawdziłeś jego lorańskie nazwisko i ludecris, jego najnowszy został zrobiony dzień po tym, jak został zbanowany, więc tak jeśli się mylę przepraszam za płomień, ale mam już dość czytania tych facetów bezużytecznych postów w ciągu ostatniego tygodnia EDYCJA: thankyou Josh i mam na myśli jego profile na gd havent sprawdzone te w uc = P
Reply
#16
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie Encrypted92 Czy to nie to samo opóźnienie, które próbowało sprzedać czyjś cukierek cytuj z zeed a gd zauważysz, że zrzuty ekranu mają te same statystyki i 2dradar http://forum.gamedeception.net/showthread.php?t=17509 A jeśli sprawdziłeś jego lorańskie nazwisko i ludecris, jego najnowszy został zrobiony dzień po tym, jak został zbanowany, więc tak jeśli się mylę przepraszam za płomień, ale mam już dość czytania tych facetów bezużytecznych postów w ciągu ostatniego tygodnia Jak się okazuje okazuje się, że ten facet był zarejestrowany jako "SystemFiles" i został na stałe zablokowany za "Błaganie o kod copypasta dla paysite + reklama w pm". Czy to jest facet, który również próbował odsprzedać kody, nie mam pojęcia. Został jednak zakazany w związku z oszustwami bankowymi. Dziękuję za to.
Reply
#17
Ludecris to SystemFiles. Zakazany...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)