Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to nie jest nielegalne?
#1
Jeśli WOL cię zabije, to są one szkodliwe dla części zakupionej płyty CD, nie możesz użyć wszystkiego, co kupiłeś z płytą CD, a więc uszkodzili twoją własność i to jest normalnie nielegalne lub? Ponieważ nigdy nie podpisałem niczego, co pozwoliło im zniszczyć którąkolwiek z moich nieruchomości. dzięki gx
Reply
#2
Nie mów głupstw, zakazując ci z WOL, a twoja płyta CD nie zostanie "uszkodzona". WW mogła cię zabronić i, o ile wiem, nigdy nie dawali bardzo wyraźnych zakazów. WW nie ma, więc zapomnij o zbanowaniu z WOL.
Reply
#3
Możesz mieć rację, ale wierzę, że podczas instalacji gry umowa mówi coś w stylu "rozumiesz zgodę na niezmodyfikowanie gry" coś takiego. Gdzie rezerwują prawo tam, gdzie nie możesz skopiować swojej gry, a co nie. Ale ludzie również modyfikują go, aby tworzyć własne gry, więc nie jestem pewien. W każdym razie nie obchodzi mnie, co mówią, że można kupić nową grę renegata za 2,50 $ naprawdę tanie. * Edycja * lol odgadnąć cyber dotarłem tam trochę zanim zrobiłem, pisałem, kiedy myślę, że zrobił swój post.
Reply
#4
sry, 1. nie jestem zbanowany, nigdy nie byłem taki (nie mówię głupi, ale nie mogę znaleźć innego słowa sry), aby oszukiwać tak bardzo, że zdali sobie z tego sprawę. 2. sry nie grają w grę od kilku miesięcy, tylko patrząc tutaj zawsze, więc naprawdę nie rozumiem, co "bardzo zauważalne perm bany" są lub co WW stoi. I ten komentarz także nie mogę zrozumieć znaczenia: WW nie ma, więc zapomnij o zbanowaniu z WOL. ale prawdopodobnie to także bc mojego złego angielskiego: - /. 3. Wiem, że tak naprawdę nie uszkadzają płyty CD, ale zatrzymują możliwość grania przez sieć i kupujesz to samo, jeśli kupujesz płytę CD, ale zero może być w porządku z częścią o braku modyfikacji, nigdy nie czytałem to licencje bc większość czasu jest w tym samym miejscu, ale do tej pory nigdy nie zostałem zbanowany przez żadną grę z całej sieci tylko z niektórych serwerów i nigdy nie słyszałem tego w żadnej innej grze od innych oszustów, więc ... Nieważne, to był tylko pomysł. gx
Reply
#5
WW to Westwood. Westwood już nie robi drabiny, tak jak mu się wydaje.
Reply
#6
Tak, w ogóle nie prowadzą już drabin. To jest WOL, że musisz teraz uważać na zakazy itp.
Reply
#7
W 2003 roku Westwood Studios zepsuł się, nie grasz w tę grę, więc powinieneś zachować ostrożność, jeśli zadasz jakiekolwiek pytania w dalszej części: /.
Reply
#8
oh przepraszam, nie wiedziałem, że nie wolno pisać na tym forum, jeśli nie gram w grę ;-P
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)