Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
#11
Nie wiem, czy to jest użyteczne, czy nie, ale tutaj: Używam dwóch kart LAN na moim komputerze, każdy ma unikalny MAC bla bla. Co się dzieje w systemie Windows XP, mogę je ominąć. Kiedy je łączę, nowy mostek mac jest przypisany do mostu. Na przykład: 02-00-E8-DC-21-05 To, co zrobiłem, to zrzucenie ich z mostu. I usuń stare połączenie mostowe. Więc myślałem, że hmmm pozwala stworzyć nowy. W tej chwili stworzyliśmy most 2 bla bla. Ku mojemu zaskoczeniu adres mac jest teraz inny. Nie wiem, czy to jest przydatne, czy nie. Nie można również wyświetlić adresu MAC fizycznego sprzętu.
Reply
#12
Zacytować: Napisał pierwotnie OneShotTwoKills Czy zmiana adresu MAC jest konieczna, aby zastąpić blokadę sprzętową? A co z kartą NIC? Około 99,9% czasu będziesz potrzebować nowego HardDrive, aby zastąpić zakaz HW. Wymieniłem też dyski twarde i zmieniłem adres mac i wciąż mam kopa o minutę na serwerze. Na pewno zbanowany sprzęt: Numer seryjny dysku twardego Adres Mac Prawdopodobnie i najprawdopodobniej zbanowany sprzęt, który jest inny dla każdego: Karta LAN Karta graficzna Karta dźwiękowa NIC Jak Patrick powiedział, że najlepiej wymieniać stare oprogramowanie, które można znaleźć i wyjąć z komputera, dopóki nie znajdziesz odpowiedniego kliknięcia, jeśli nie chcesz się dobrze bawić kupując nowy komputer.
Reply
#13
w jaki sposób pb blokuje części ... są wywołania, które wykrywa numer seryjny sprzętu pod Linuksem? Czy sprzęt pb zakazuje ludzi, którzy używają Linuksa. Jeśli tak nie jest, to byłoby oczywiste, że nie zorientowali się, jak zdobyć pewne informacje o sprzęcie pod Linuksem, co oznacza, że musielibyśmy tylko spanować twoje os ... prawdopodobnie nie dlatego, że dmesg może uzyskać informacje, to pb prawdopodobnie może .... no cóż, tylko myśl
Reply
#14
Niedawno otrzymałem opóźniony zakaz HW. Jedynym cheatem, z którego korzystałem, był forcedel.exe, który zastąpił Coronas.utx. Użyłem prywatnego wtryskiwacza do załadowania mechanizmu hackowania silnika. Oto konfiguracja, którą miałem. Dyski twarde: C: Za kontrolerem RAID. D: Za kontrolerem RAID. E: Napęd wewnętrzny nie znajduje się za sterownikiem. F: Zewnętrzny napęd USB. Miałem dwie karty pokładowe NIC. Jeden był już wyłączony w konfiguracji płyty głównej. Również jedna zgrabna wbudowana karta dźwiękowa z Firewire. Aby uzyskać unbanned I: # Zablokowano wcześniej włączoną kartę pokładową NIC i włączyłem poprzednio wyłączoną. # Zablokowano karty dźwiękowe FireWire. Miał adres mac. Byłem wtedy niezbanowany. Wygląda na to, że pb nie użył Serial from drive E: i External drive.
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by surfrider1 Dyski twarde: C: Za kontrolerem RAID. D: Za kontrolerem RAID. E: Napęd wewnętrzny nie znajduje się za sterownikiem. F: Zewnętrzny napęd USB. Miałem dwie karty pokładowe NIC. Jeden był już wyłączony w konfiguracji płyty głównej. Również jedna zgrabna wbudowana karta dźwiękowa z Firewire. Aby uzyskać unbanned I: # Zablokowano wcześniej włączoną kartę pokładową NIC i włączyłem poprzednio wyłączoną. # Zablokowano karty dźwiękowe FireWire. Miał adres mac. Byłem wtedy niezbanowany. Wygląda na to, że pb nie użył Serial from drive E: i External drive. Dobra informacja Surf - dzięki. Mam jedno pytanie dotyczące twojej macierzy RAID ... czy to ATA czy SATA? Zrobiłem dokładnie to samo co w zeszłym roku z moim starym ATA RAID i było to bardzo proste, aby uzyskać niezapisane. Sądzę jednak, że niektóre konfiguracje SATA RAID można odczytać i nie zapewniają takiej samej ochrony, jaką zapewniały macierze RAID ATA.
Reply
#16
C: Drive to Sata Raptors z kontrolerem RA 314. D: jest Ultra ATA HDD z kontrolerem rajdowym ITE IT8212 ATA. E: to Ultra ATA HD Wygląda na to, że Sata zapewnia taką samą ochronę
Reply
#17
O czym jest NIC?
Reply
#18
Zacytować: Napisał LowFly O czym jest NIC? NIC oznacza Network Interface Card. Jest to jeden z produktów "Networking", które znajdują się w twoim komputerze. Większość z nich jest obecnie zintegrowana z płytą główną. Niektóre mają format PCI lub w zasadzie kartę rozszerzającą. To jest część sprzętu, który akceptuje kabel sieciowy z modemu kablowego, routera lub modemu DSL, w zależności od sieci domowej i rodzaju usługi, którą posiadasz. Akceptuje sygnał w zasadzie, aby dostać się do internetu. Najważniejsze jest to, że każdy produkt "Networking" ma unikalny identyfikator zwany adresem MAC. Jest to jedna z rzeczy, która zostaje zbanowana, gdy otrzymasz zakaz HW. Więc jeśli "podszepniesz" lub sfałszujesz te informacje (co jest możliwe), wtedy twój krok bliżej do uzyskania twojego HW bana.
Reply
#19
1) Pobrałem program o nazwie SMAC 1.1, który umożliwia jego użytkownikowi podszywanie się pod jego adres MAC (co jest jednym z wymogów obejścia zakazu HW). Ale obawiam się, że mogę zrujnować komputer, jeśli użyję go niewłaściwie, czy to prawda? 2) Po tym, jak mogę adres MAC, co jeszcze muszę zmienić (wiem, że zakazy HW są różne dla wszystkich, ale nazwa innego ważnego numeru mam do sfałszowania)?
Reply
#20
Zacytować: Napisał pierwotnie OneShotTwoKills 1) Pobrałem program o nazwie SMAC 1.1, który umożliwia jego użytkownikowi podszywanie się pod jego adres MAC (co jest jednym z wymogów obejścia zakazu HW). Ale obawiam się, że mogę zrujnować komputer, jeśli użyję go niewłaściwie, czy to prawda? Nie, nie zepsuj swojego komputera. Po prostu wymyśl fałszywego mac'a i wyłącz swoją kartę sieciową w połączeniach sieciowych, a następnie włącz ją ponownie i ją zmień. Zacytować: Napisał pierwotnie OneShotTwoKills 2) Po tym, jak mogę adres MAC, co jeszcze muszę zmienić (wiem, że zakazy HW są różne dla wszystkich, ale nazwa innego ważnego numeru mam do sfałszowania)? Na początek nowy dysk twardy, a po tym masz szansę na odblokowanie. Jeśli nie, to prześlij swoją kartę LAN, a następnie kartę dźwiękową.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)