Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwne oszukiwania na beaconach
#1
Oglądałem subiektywną sekcję zrzutu ekranu na forum non00bs, a następnie kliknąłem guwassi, a potem zobaczyłem najdziwniejsze zdjęcie z jego oszustwa teraz nie wiem, czy to zrobiono przedtem, czy też o tym nie słyszałem, ale w fabryce broni na ścianach latała latarnia morska i było dziesięć osób, które próbowały go rozbroić, i było w pełnym zdrowiu, a potem wybuchło, więc Jakiś rodzaj oszustwa, w którym nuklearne cnt zostanie rozbrojone, czy ktoś wie jak to zrobić, bo oszukiwać, bo chciałbym to zrobić   dzięki
Reply
#2
Co powiesz na link do obrazu, więc możemy go uznać za bardziej wiarygodny.
Reply
#3
OK, oto zdjęcia w kolejności czasu Zastanawiam się, czy wszystko, co robił, to użycie pliku object.ddb i zwiększenie zdrowia z beacon przez wiele, ale myślałem, że to wszystko było hide ...
Reply
#4
Wierzę, że wszystko, co dotyczy zdrowia (budynek, ludzie, czołgi, broń nuklearna, c4) jest po stronie serwera. jeśli tak, to nie ma sposobu, aby to zrobić. jedynym sposobem byłoby, gdybyś był gospodarzem.
Reply
#5
Wróg może naprawić swój własny sygnał nawigacyjny. Krótko mówiąc, mogą dać zdrowie własnym sygnałom nawigacyjnym, a przy ładnym gwałtownym pożarze nie można go rozbroić.
Reply
#6
Warlenny ma rację. Jeśli spojrzysz na oszust wideo cyberpunku, zobaczysz go, jak naprawia sygnały nawigacyjne z daleka. Ktoś prawdopodobnie naprawiał go z odległości, na którą go nie było. I prawdopodobnie miał to wielkie beaconowe hakowanie, w którym latarnia morska stała się tą wielką, czerwoną, wskazującą rzeczą, którą łatwo dostrzec z daleka. Edycja: jak sugerowanie cienia, równie dobrze może zamknąć wątek.
Reply
#7
To prawda, widząc, że na pierwszym obrazku widać mały pasek latarni Nuke. Problem rozwiązany, nie ma już potrzeby publikowania postów w tym wątku.
Reply
#8
Rzeczywiście, mój modyfikator uszkodzeń był pierwszy z tą opcją (pamiętam dobrze, jak zadziwiłem mojego przyjaciela na jego serwerze testowym z tą funkcją: P). Jeśli obejrzysz moje filmy, dowiesz się, co możesz zrobić z moimi oszustami. Naprawa wroga / przyjaznego radiolatarni i innych przedmiotów jest jedną z tych funkcji (przy pomocy ściany można to zrobić z dowolnego miejsca).
Reply
#9
To naprawdę fajne, będę oglądać te filmy, ale jest to bardzo zabawne haha Zrobiłem to z snajperem naprawczym, który zrobiłem i byłem w mojej własnej bazie i oni nie mogłem naprawić radiolatarni jego dobrych rzeczy
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)