Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awaria D3d ...
#11
Zacytować: Originally Posted by Chamer PROBLEM jest w KODZIE !!! Rzecz w tym: jeśli przewijam w menu i przewijam [nosmoke / wallhack] to się zawiesza ... Nie włączam go i się zawiesza ... tu jest problem to prawdopodobnie błąd w twoim kodzie menu
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by learn_more to prawdopodobnie błąd w twoim kodzie menu problem z menu yep, czy używasz własnego menu lub menu publicznego?
Reply
#13
Myślę, że skopiowałeś i wkleiłeś już wpisany wpis. Ty również powieliłeś numer. (większość publicznych kodów źródłowych działa z numerem wpisu, który widziałem). Musisz więc +1 dodać numer wpisu, a będzie on poprawny. Problem polega na akcji wybranej przez wpis.
Reply
#14
ok chłopaki Naprawiłem problem z moją przyjaciółką pomoc ok thx za pomoc
Reply
#15
i gdzie powinienem to zrobić ... jego problem z awarią! jeśli przejdę na 12 kod (wallhack)
Reply
#16
Napraw nr 1 Fix # 2
Reply
#17
dziś dodałem jeszcze 1 ... i nie jest to spowodowane błędnym kodem wallhacka ... usunąłem wallhack i dodałem jeszcze 1 cheata ... a teraz jeśli mam zamiar wybrać cheat nr 12 crash gry ... czy ktoś może pomóc? ... nie rozumiem, dlaczego w 12 kodzie się zawiesił: S [co 12]
Reply
#18
Zacytować: Originally Posted by Chamer dziś dodałem jeszcze 1 ... i nie jest to spowodowane błędnym kodem wallhacka ... usunąłem wallhack i dodałem jeszcze 1 cheata ... a teraz jeśli mam zamiar wybrać cheat nr 12 crash gry ... czy ktoś może pomóc? ... nie rozumiem, dlaczego w 12 kodzie się zawiesił: S [co 12] Zgaduję, że twoja tablica jest za mała.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)