Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konto zablokowane przez AA?
#1
wczoraj sformatowałem komputer i ponownie zainstalowałem grę, ale zainstalowałem ją źle i próbowałem aktualizować pb kilka razy i nie działało, potem ponownie zainstalowałem grę i dołączyłem do serwera i otrzymałem tę wiadomość: przykro, twoje konto zostało zbanowane na tym serwerze gry sprawdziłem moje statystyki i wszystkie usunięte, a następnie zalogowałem się na americasarmy.com i moje konto nie ma statystyk, a mój adres e-mail również został zmieniony na: BANNED   czy to się stało komuś innemu?   ty
Reply
#2
używałeś hacków na AA? może użyłeś wykrytego hacka
Reply
#3
Dzieje się tak, gdy mają doniesienia, że oszukujesz honor i takie, że ręcznie czyszczą i blokują konto. Szkolenie hakerów lub honor na nim?
Reply
#4
nie hacki, ale grałeś na serwerze z tym 2000+ punktów za zabicie więc nie ma sposobu, aby odzyskać moje przywrócenie? Byłoby miło go odzyskać, ponieważ mój playeradmin działa na moim serwerze klanowym
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by zitozito nie hacki, ale grałeś na serwerze z tym 2000+ punktów za zabicie więc nie ma sposobu, aby odzyskać moje przywrócenie? Byłoby miło go odzyskać, ponieważ mój playeradmin działa na moim serwerze klanowym Granie na serwerach o wysokim priorytecie jest uważane za metodę zdobywania honoru w inny sposób niż jest to zamierzone, co prawdopodobnie spowoduje przywrócenie konta. Najprawdopodobniej to się stało. Jeśli chodzi o odzyskanie konta, wątpię, aby tak się stało.
Reply
#6
może to potwierdzić, sprawiają, że konta zyskują zaszczyt, używając tych modded serwerów przez AACM, który sprawdza twoje punkty / godziny, w które grałeś i decyduje, czy usunąć konto czy nie. Nie odzyskasz swojego konta.
Reply
#7
ok, dziękuję wszystkim za szybkie odpowiedzi
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)