Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
otrzymuję ten błąd losowo ..
#1
myślę, że to z powodu pbhack 1.3 ..   Bez etykiety   System operacyjny: Windows XP 5.1 (kompilacja: 2600) Procesor: Oryginalny, nieznany procesor z częstotliwością 1505 MHz i 767 MB pamięci RAM Wideo: RADEON 9000 SERIES (6436)   Asercja nie powiodła się: poziom [Plik: UnChan.cpp] [Linia: 701]   Historia: DestroyChannelActor <- UActorChannel: estroy <- UObject :: ConditionalDestroy <- (ActorChannel Transient.ActorChannel0) <- NotifyAcceptingRefused <- CreateNewChannel <- BunchData <- UNetConnection :: ReceivedPacket <- UNetConnection :: ReceivedRawPacket <- UTcpNetDriver :: TickDispatch < - UNetPendingLevel :: Tick <- TickPending <- UGameEngine :: Tick <- UpdateWorld <- MainLoop     zwykle kończę i restartuję pbhack, a potem działa dobrze. Ale w trakcie rozgrywki dzieje się to losowo. Zwykle pierwszy błąd krytyczny mówi "zabrakło pamięci wirtualnej", co jest niemożliwe, ponieważ aa zużywa 176 MB lub RAM i mam 768 MB pamięci RAM i pamięci vitum 1024 min i 2048 maks. I 4 koncerty za darmo miejsce na tym dysku z plikiem strony..so nie rozumiem .. zwykle kiedy dostaję ten błąd, muszę wyjść i zrestartować pbhack w inny sposób, w momencie gdy otworzę 127.0.0.1, otrzymam rozruch z powyższym błędem. proszę doradź.   [edit] Nie rejestrowałem jeszcze pbhack, więc zacznę teraz i opublikuję dziennik, kiedy to się powtórzy.
Reply
#2
Jakiego włamania używasz?
Reply
#3
Czasem zdarza mi się to samo: / po tym, jak wyjdę z PBhacka, a potem uruchomię go ponownie i zacznę działać ponownie, po prostu powiesz altamashowi i myślę, że AAO robi coś innego niż otwarte 127.0.0.1 i że te rzeczy dostają błędu, gdy siebie nawzajem może drugi to PB
Reply
#4
Otrzymuję podobne błędy, ale tylko wtedy, gdy wysyłam IP serwera przez GUI. Jeśli opublikuję adres IP w .ini, a następnie uruchomię pbhack, nie mam żadnych problemów.
Reply
#5
tak, to całkiem przypadkowe, czasami mogę grać przez wiele godzin bez żadnego problemu, ale zwykle występuje, jeśli zmienię IP serwera. Nic wielkiego, tylko drobny błąd. Myślę, że gonzo powinien wiedzieć, żeby to naprawić. Korzystam z niej bez problemu przy pomocy narzędzia AASS toolbox 1.0.
Reply
#6
wydaje mi się, że gdy uderzę w bind "otwórz 127.0.0.1" i dołącz do serwera, który działa po raz pierwszy. Ale jeśli opuszczę ten serwer i zechcę się do niego przyłączyć, gdy tylko ponownie kliknę link, pojawi się błąd. Jeśli nie zamknę pbhacka, zaraz po ponownym uruchomieniu gry nastąpi awaria zaraz po trafieniu w bind. Innymi słowy, muszę zamknąć pbhack, aby dołączyć do serwera z bindem. Ktoś dostaje awarię po wpisaniu "otwórz 127.0.0.1" w konsoli lub czy wszyscy ją wiążą? Może dlatego, że jest związany z kluczem powodującym awarię po pierwszym logowaniu. Im przy użyciu MH, evilhack i anzas bez odrzutu hack tutaj lol pbhack jest tak kiepski hack lol.
Reply
#7
Używam MH + PB Hack 1.3 ... Gdy po raz pierwszy spróbowałem go użyć, nie miałem żadnych problemów - jednak teraz, kiedy próbuję go użyć, dostaję się do serwera i na ekranie wyboru napadu lub obrony pojawia się "Ładowanie mapy" w dolnej części ekranu, a ja zostać usuniętym z serwera i ponownie zalogować się na ekranie kurtki personelu. Ktoś wie, co się z tym dzieje?
Reply
#8
Zacytować: Napisał pierwotnie leeniewee Używam MH + PB Hack 1.3 ... Gdy po raz pierwszy spróbowałem go użyć, nie miałem żadnych problemów - jednak teraz, kiedy próbuję go użyć, dostaję się do serwera i na ekranie wyboru napadu lub obrony pojawia się "Ładowanie mapy" w dolnej części ekranu, a ja zostać usuniętym z serwera i ponownie zalogować się na ekranie kurtki personelu. Ktoś wie, co się z tym dzieje? Wygląda na to, że nie został skonfigurowany poprawnie za pierwszym razem, a teraz jesteś zbanowany. Sprawdź swój dziennik.
Reply
#9
pbhack v1.4 jest obecnie, że myślę, że naprawia teraz ten błąd. http://66.79.180.75/showthread.php?t=16109
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)