Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to możliwe??
#1
Ok myślałem, że jeśli grasz i punkbitch skanuje twoje pliki z grą AA na twoim komputerze, to możesz zbudować program, który skanuje przychodzące skany, które spowodują, że twój hax wyłączy i / lub nawet zmieni nazwę pliku do czasu skanowania przystanki? Lub jeszcze lepiej przekierować tam skanuje zbyt duplikaty plików, które nie były hax, więc pokazują się w czystości? Jak często skanuje PB w jednej 7 rundzie? Czy ktoś wie?   dzięki za twoje wejście   południowy zachód
Reply
#2
Cóż, PB wykrywa większość hakerów D3d, widząc podstawowy hak na DirectCreate i wykrywając skanowanie, byłby łatwy, ale całkowicie usunąłby hak, podczas gdy jego skanowanie spowodowałoby awarię gry, ponieważ gra używa Directcreate, a ty prawdopodobnie by to wyłączyć. Przekierowujesz skany do różnych plików, a może przekierowujesz skany do innej części pamięci? PB prawdopodobnie skanuje kilka razy przy starcie gry, kilka razy przy wejściu na serwer, prawdopodobnie inaczej.
Reply
#3
Zgadzam się, ten program nie jest potrzebny. Ponownie, zamiast skupiać się na tym, jak zatrzymać bieżące skanowanie, spróbuj pomóc wymyślić nowy hak.
Reply
#4
Yah ... to naprawdę nierealne .... Chodzi mi o to, dlaczego nie po prostu wymyślić nowy sposób na niewidoczny sposób?
Reply
#5
Słyszę ... Po prostu nie wiedziałem, czy to może być łatwiejsze. anywayz ... dziękuję za wejście południowy zachód
Reply
#6
Nienawidzę dźwięków jak noob, ale jak wygląda haczyk? Czy to linie liczb w kodzie? Czy jest to zestaw liter itp. -Mech- P.S. Właśnie próbowałem zrobić jeden z tych wykrytych hacków przy użyciu źródeł bc 23a. Daję główną zasługę osobom, które w rzeczywistości mogą dokonać niewykrytego włamania. Te rzeczy są dla mnie bardzo mylące.
Reply
#7
gdy nie jest tak dobrze w kodowaniu, ale źle próbuję wyjaśnić, hak to sposób, w jaki biblioteka DLL dołącza do pliku, ponieważ gdy hack uruchamia się, aao aao myśli, że jest to rodzaj pliku gry i uruchamia go z aao, conajmniej tak daleko, jak rozumiem
Reply
#8
przykręć wszystkie swoje pomysły ... dlaczego nie znaleźć sposobu, by uczynić PB bezużytecznym? Prawdopodobnie odrzucisz na to mniej czasu niż dokonanie niewykrywalnego haka całkowicie przerobionego dla AA, a zyskasz o wiele więcej zysków. używaj swoich umysłów, ludzi! lol.
Reply
#9
Nie wydaje mi się to tak proste, jak tylko uczynienie go bezużytecznym. Jeśli jesteś na serwerze pb i twój komputer nie wysyła pakietów, które jest włączone itp. To cię upuści.
Reply
#10
Co powiesz na ograniczenie niektórych funkcji PB z pamięci? Powinien spróbować, uzyskasz dobre wyniki
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)